Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Marshall mg30dfx


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον σενδεσαμε το ηχειο του μαρσαλλ με το mp3 και παιζει κανονικα  :)

 

το θεμα ειναι κατι παιζει με τα καλοδια ή την επαφη που κανουν με το πανω μερος του ενισχυτη....ειναι ευκολο να το φτιαξω μονος μου?Η φανταζεστε τι μπορει να φταιει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σε περιπτωση που χρειαστει να τραβηξω καποια φωτογραφια ή καποιο βιντεο εκτελοντας καποια απο αυτα που μου ειπατε πειτε μου και εγινε... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ακούγεται τίποτα ίσως να είναι κάποια επαφή αλλά δεν θα σου πρότεινα να τον ανοίξεις μόνος σου. Κάποιος φίλος ηλεκτρονικός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα και συγνωμη που ξανα ανοιγω το θεμα...απλα χρειαζομαι μια μικρη βοηθεια ως το που να κινηθω....Αν ξερει καποιος εναν μαστορα ισως και μελος του νοιζ να ειναι και να κανει αυτη την δουλεια,που να μπορει να μου φτιαξει τον ενισχυτη...Γιατι τα λεφτα που ζηταει η αντιπροσωπια της Marshall στην ελλαδα μου φαινονται καπως πολλα και εκτος αφτου δεν ξερω κατα ποσο σωστοι και προσεκτικοι ειναι στην δουλεια τους.. :-\Αν λοιπον εχει να μου προτεινει καποιος κατι ας μου στειλε ενα π.μ.  μηπως και καταφερω να τον φτιαξω με μικρο κοστος...

 

 

ευχαριστω...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου