Προς το περιεχόμενο

HD Ready VS Full HD Monitors και TVs


Spiros Poullos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για 26 ευρώ ακόμα είναι κρίμα να μείνεις στις 32".

Χτύπα την αντίστοιχη 37" τουλάχιστον.

 

εισαι λάθος αυτη που λες ειναι hd ready...η hd 37 ειναι στα 562

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καποια μαλακία έχουν κάνει με τις προδιαγραφές ή εγω δεν ξέρω πλέον τι μου γίνεται (πολυ πιθανό και αυτό το σενάριο). Λέει HD ready που μέχρι πρότινος ηξερα ότι σημαίνει ανάλυση 1366x768 αλλά υποστηρίζει λέει ανάλυση 1980χ1080 ή 1080p. To 1080p είναι από όσο ξέρω το full HD. Στην αρχή λέω είναι σιγουρα λάθοσ του you μετα κοιταω στην LG (ελληνικό site) το ίδιο και στο LG UK το ίδιο παλι.Ρε θα μας τρελάνουν αυτοι.

Anyway με 1080p ανάλυση και 26 ευρά παραπάνω νομίζω θα την ευχαριστηθείς περισσότερο καθώς το μέγεθος πράγματι μετράει στην εικόνα.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα ρε ψηλε! 800 για TV για πιο λόγο...800 απαπαπαπα!

 

φιλε μου δεν υπαρχει κανενας μα κανενας λόγος να δωσω τοσα λεφτα για tv...και ξερεις γιατί...γιατί την επομενη χρονια θα εχει πεσει σχεδον στα μισα ή θα εχει βγει το σουπερ ουαου μοντελο απο τους ιαπωνες ''γαμαουα'' 42'' θα εχει γίνει το στανταρ πλεον @ 1000hz που θα παιρνει usb 3.0 stick, θα εχει και κανα λειτουργικο θα, θα, θα...κλπ κλπ...

 

μη κοροιδευομαστε παιδια....800 ειναι πολλα, εδω δεν εχουμε να κινηθουμε και θα δωσουμε 800 για tv...ήμαρτον

 

αφου το μονο που αξιοποιει τις hd ειναι το br αν ειναι ετσι καλυτερα να ''φαω'' τα 800 στα σινεμα

 

και αυτο ισχυει σχεδον για ολα τα προϊόντα της τεχνολογιας

 

Οπα ψηλε ... πασο.Εχεις δικιο ειναι πολλα τα λεφτα απλα στο προτεινα επειδη εχεις ακρη στο καταστημα και θα την επερνες φθηνοτερα.Παντως απο αυτη που σκεφτεσαι να παρεις εγω σιγουρα θα εδινα το κατι παραπανω γι αυτη:

 

http://www.skroutz.gr/s/91932/Panasonic-TX-P42U10E-42%22.html

 

Γενικα η συμβουλη μου ειναι να ανεβεις σε ιντσες.Εμενα μου πηρε μια μολις βδομαδα να συνηθησω τις 42 και τωρα θελω μεγαλυτερη :P

Οι 32 ειναι ελαχιστες."Μια χεσια" οπως ευστοχα εχει σημειωσει ενας συμφορουμητης ... και "κανει μονο για θυροτηλεοραση" οπως επισης ευστοχα εχει σημειωσει καποιος αλλος. ;)

Η επιλογη ειναι δικη σου και η διαφορα μικρη!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου