Προς το περιεχόμενο

Που μπορώ να δοκιμάσω Gibson Custom Shop στη Θεσ/νικη?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που μπορώ να δοκιμάσω Gibson Custom Shop στη Θεσ/νικη? Ξερει κανεις που εχουνε? Και που θα με αφήσουνε να τις παίξω και αν εχουν λογικες τιμές??

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

λογικα η το BON STUDIO στα Κωνσταντινοπολιτικα η στο Στολλα... Νομιζω οτι ο Ζαχος ειχε μια CS LP goldtop ri  οποτε ρωτα και κει

γουγλαρισε τα τηλεφωνα και παρτους πρωτα μην τρεχεις τζαμπε και βερεσαουα

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ. πήρα τηλ και δεν υπάρχει σε στοκ διαθεσιμη...αρα μονο παραγγελια.

 

θα μου κοστίσει 400 ευρώ παραπάνω και ο χρόνος παράδοσης είναι... απροσδιόριστος.

 

Αυτό που μου είπε το παιδί είναι (πολύ εξυπηρετικός παρεπιπτόντως), ότι είναι έκλημα να πάω να δώσω 3000 ευρώ στην γερμανική αγορά.

 

Το θέμα είναι ότι αυτά τα 400 επιπρόσθετα ευρώ εγώ δε τα διαθέτω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτό που μου είπε το παιδί (πολύ εξυπηρετικός παρεπιπτόντως) μου είπα ότι είναι έκλημα να πάω να δώσω 3000 ευρώ στην γερμανική αγορά.

 

 

 

 

Πες του ότι το έγκλημα είναι να πληρώνεις κάτι ακριβότερα στην Ελλάδα και να πληρώνεσαι με το μισό μισθό απ' ότι ο Γερμανός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ. πήρα τηλ και δεν υπάρχει σε στοκ διαθεσιμη...αρα μονο παραγγελια.

 

θα μου κοστίσει 400 ευρώ παραπάνω και ο χρόνος παράδοσης είναι... απροσδιόριστος.

 

Αυτό που μου είπε το παιδί είναι (πολύ εξυπηρετικός παρεπιπτόντως), ότι είναι έκλημα να πάω να δώσω 3000 ευρώ στην γερμανική αγορά.

 

Το θέμα είναι ότι αυτά τα 400 επιπρόσθετα ευρώ εγώ δε τα διαθέτω...

 

 

Σε ποιο μαγαζι πηρες και σου το ειπαν αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του ότι το έγκλημα είναι να πληρώνεις κάτι ακριβότερα στην Ελλάδα και να πληρώνεσαι με το μισό μισθό απ' ότι ο Γερμανός...

 

+2112  ;)

 

γενικα το στοκ απο κιθαρες gibson k epiphone στην Ελλαδα ειναι μια πονεμενη ιστορια.......

ποτε δεν μπορεσα να δοκιμασω μια απο τις κιθαρες που ηθελα.....

κ η κλασικη ατακα "μονο εαν την παραγγειλουμε" με λιγα λογια να την αγορασω πριν την δοκιμασω........

κ γιατι δεν την παιρνω απο τον θωμα κ με λιγοτερα χρηματα κ αμα δεν μου κατσει την στελνω πισω σε 10 - 15 μερες.....

μηπως λεω μηπως καποιοι πρεπει να γινουν πιο ανταγωνιστικοι για να σταματισουμε εμεις οι απλοι καταναλωτες να κανουμε τετοια ¨εγκληματα" ???

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θελω για να μην εχουμε οποιουδηποτε ειδους παρατραγουδα. απλα το μετεφερα σαν απαντηση για να πειτε κι εσεις γνωμη. απλα μου ειπε οτι στην κατασταση της ελληνικης οικονομιας ειναι εγκλημα να δωσω 3000 στη γερμανια, αυτο ειναι ολο... τωρα αυτο του ρθε να πει, αυτο ειπε, τι να κανουμε... να ναι καλα οι ανθρωποι και να κανουν δουλειες, μακαρι. εγω δεν εχω τα εξτρα λεφτα παντως να τα δωσω δυστυχως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θελω για να μην εχουμε οποιουδηποτε ειδους παρατραγουδα. απλα το μετεφερα σαν απαντηση για να πειτε κι εσεις γνωμη. απλα μου ειπε οτι στην κατασταση της ελληνικης οικονομιας ειναι εγκλημα να δωσω 3000 στη γερμανια, αυτο ειναι ολο... τωρα αυτο του ρθε να πει, αυτο ειπε, τι να κανουμε... να ναι καλα οι ανθρωποι και να κανουν δουλειες, μακαρι. εγω δεν εχω τα εξτρα λεφτα παντως να τα δωσω δυστυχως...

 

Δίκιο εν μέρει, αλλά υπάρχει και το Playback (Ελλάς - Γαλλία συμμαχία) αλλά αν την ψάξεις στις αγγελίες όλο και κάτι θα βρεθεί...... και θα το παίξεις - ακούσεις από κοντά.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου