Προς το περιεχόμενο

Ποιο απο τα τρια e-drums?


grohl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω κανει ενα για το millenium pad στις 12" εδω και καιρο στα reviews που το

εστησα με τo roland module td8.ριξε μια ματια στο m στα reviews.

Αυτο αφορα τα μαυρα millenium pads και το πηρα απο thomann.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ok ωραια βρε' date='αλλα ριχνετε και κανα review,η καμμια αποψη για τα θεματα και

τι προβληματα αντιμετωπιζετε ,για να μαθενουνε και οι πιο νεοι.αμα τα κραταμε ολοι για τον εαυτο μας δεν υπαρχει νοημα να ειμαστε στο site και να ανταλλαζουμε αποψεις.

το θεμα παντως ειναι πως τελικα βρηκες ακρη,αν και δεν νομιζω οτι ητανε θεμα των pads,εκτος και αν ητανε μονοφωνικα,triggarανε και κολλαγε το συμπαν,αλλα και αυτο να συνεβαινε αν καποιος τα παρει παλι θα φαει τα μουτρα του....μας αφηνεις στο μαυρο σκοταδι αδερφε μου.... 8O :lol:

υ.γ roland και ξερο ψωμι....(χμμμμ....δεν νομιζω να με ακουει ο antonis198222 και να με σκυλοβριζει....μαναααααα ξεματιασμα θελω.....γκουλπ)

 

:roll:[/quote']

 

file octapus den exo tipota mazi sou h me thn roland.alloste h roland me voithise poly gia na katalavo thn filosofia ton edrums.epishs exo sthn katoxh mou to handsonic hpd15 edo kai duo xponia kai eimai arketa eyxaristhmenos.to mono pou me vgazei apo ta pouxa mou me thn roland einai oi times tous.kai gi'ayto asxolhthika me thn kataskeyh edrums.etoimazo fotos apo ta pad mou kathos epishs exo pei se ena paidi pou epaikse me ta pad mou me ena roland td12 na afhsei review gia ne ksedialynei to topio.epetai synexeia...............................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια βρε εμεις εδω ειμαστε και περιμενουμε.βεβαια να σε ενημερωσω οτι παιζουνε και φθηνα pads απο millenium στα 115 euro περιπου στις 12" οποτε υπαρχει και ανταγωνισμος,αλλα ειναι θετικο το 14".

Για ολα τα αλλα μην ανυσηχεις,γαυγιζω αλλα δεν δαγκωνω.....αγγγκκκκκρρρ αγγγκκρρρρ... :lol:

απ'οτι θα εχεις καταλαβει παντως πολλοι αγοραζουνε απο το εξωτερικο εδω και συγκεκριμμενα απο 2-3 sites απο Γερμανια οποτε οι τιμες δεν ειναι ιδιες με της Ελλαδας.

Αναφερω μερικα απο αυτα

http://www.musicstore.de/index.php

http://www.thomann.de

http://www.musik-produktiv.de

 

Y.Γ Καλωσηρθες και στο forum btw που δεν σου πα.

Υ.Γ2 Αρχιζω να ακουγομαι σαν να ειναι δικο μου το site...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια βρε εμεις εδω ειμαστε και περιμενουμε.βεβαια να σε ενημερωσω οτι παιζουνε και φθηνα pads απο millenium στα 115 euro περιπου στις 12" οποτε υπαρχει και ανταγωνισμος' date='αλλα ειναι θετικο το 14".

Για ολα τα αλλα μην ανυσηχεις,γαυγιζω αλλα δεν δαγκωνω.....αγγγκκκκκρρρ αγγγκκρρρρ... :lol:

απ'οτι θα εχεις καταλαβει παντως πολλοι αγοραζουνε απο το εξωτερικο εδω και συγκεκριμμενα απο 2-3 sites απο Γερμανια οποτε οι τιμες δεν ειναι ιδιες με της Ελλαδας.

Αναφερω μερικα απο αυτα

http://www.musicstore.de/index.php

http://www.thomann.de

http://www.musik-produktiv.de

 

Y.Γ Καλωσηρθες και στο forum btw που δεν σου πα.

Υ.Γ2 Αρχιζω να ακουγομαι σαν να ειναι δικο μου το site...[/quote']

 

koita ta ksero ta site ,apo ton thomann psonizo kai ego kapoia pragmata.oso gia ta millenium e-pads einai kala gia kapoion arxario (oikonomika gia ksekinhma)alla exoun xamhlh poiothta kataskeyhs toulaxiston se sxesh me ta roland.einai teleiws pseftika.eixame parei sto magazi pou douleyo set apo thomann me td6 egefalo kai pads millenium kai mesa se 6 mhnes anagasthkame na ta antikatasthsoume ola ta pads logo anepanorthotwn zhmiwn pou eixan ypostei(fthna stefania pou spazoun eykola,mesh heads pou trypane eykola,ktl)

h mllenium vgazei merika kala pragmatakia all sigoura den einai ta e-pads ths.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να αρχισω κι εγω να ακουγομαι σαν να ειναι δικο μου το site ? (oπως ειπε και ο octapus) :)

γραφε ΕΛΗΝΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!! :):):):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να ποστάρεις απλώς φωτογραφίες από αυτά που έχεις φτιάξει, δεν ποστάρεις κ πληροφορίες, μέθοδο κατασκευής κλπ? Έχω ασχοληθεί κ εγώ αρκετά κ έχω μάθει πολλά από ξένα site diy αλλά ψαχνω ακόμα την καλύτερη πατέντα. Οποιαδήποτε ιδέα ευπρόσδεκτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να ποστάρεις απλώς φωτογραφίες από αυτά που έχεις φτιάξει' date=' δεν ποστάρεις κ πληροφορίες, μέθοδο κατασκευής κλπ? Έχω ασχοληθεί κ εγώ αρκετά κ έχω μάθει πολλά από ξένα site diy αλλά ψαχνω ακόμα την καλύτερη πατέντα. Οποιαδήποτε ιδέα ευπρόσδεκτη![/quote']

 

an thes mporo na sou apanthso an exeis sygekrimenes apories .den exo xrono na grafo katevata.an thes kati sygekrimeno rota kai sou leo an gnorizo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει τωρα θα ηταν και λιγο δυσκολο να ζηταμε καποιον που εχει αρχισει να φτιαχνει pads τον τροπο κατασκευης τους μια και υποθετω οτι δεν θα θελει να το δημοσιοποιησει.Εχω millenium pad με mesh head 12" και τα στεφανια και τα

"διχτακια" αλλαζουνε με roland.Οντως δεν ειναι η τοπ κατασκευη αλλα ειναι μια τιμια λυση,παρεθεσε αναλυτικα τις διαφορες ,η κανε 1 post στα τεστ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε να δεις.. Εδώ μέσα είμαστε για να ανταλλάζουμε γνώσεις. Αν δευτερευόντως προκύψει διαφήμιση δεν έγινε και τίποτα. Αλλά αν μπαίνει κάποιος αποκλειστικά για να διαφημίσει τότε υπάρχει πρόβλημα. Και σε σχέση με τους όρους του site αλλά και ξαφνικά για μένα το συγκεκριμένο άτομο χάνει κάθε αξιοπιστία, αφού έχει ιδιον συμφέρον. Και ο toneless φτιάχνει πόσα πράγματα αλλά μόλις έφτιαξε άρθρο για το diy. Όποιος έχει την ψευδαίσθηση οτι θα πλουτίσει από το diy, τι να πω.. Πάντως εδώ ο Αντώνης δεν αρνήθηκε βοήθεια.. Είπε το παιδί για όποια απορία pm. Απλώς λέω την άποψη μου πάνω σ'αυτό που είπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου