Προς το περιεχόμενο

Γνωρίστε την Οικογένεια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μια δικια μας ηλεκτρικη οικογενειακη που ξαναπαιξε προσφατα  ;D

 

vpaq9c.jpg

 

Απο αριστερα προς δεξια

 

Bach Telecaster (ανεκτιμητης αξιας ανεξαρτητως χρονιας  ;D)

 

Fender Stratocaster '84 (αλλαγμενο pickguard HSS)

 

Charvel So Cal (νεογεννητη)

 

Fender Stratocaster '79

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

πρωσοπικα μου αρεσουν μονο οι τρεις πανω,εμφανησιακα τουλαχιστον !!! ;)

 

Έχεις το "ρεκορ" να είσαι ο πρώτος που δεν λέει καλή κουβέντα για την mike campbell....!

;D ;) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις το "ρεκορ" να είσαι ο πρώτος που δεν λέει καλή κουβέντα για την mike campbell....!

;D ;) :)

γουστα ειναι αυτα,βεβαια απο μια φωτο λιγα ειναι τα πραγματα που μπορεις να καταλαβεις.Απο κοντα μπορει να μου φαινοταν καλη...και ενταξει οχι πως οι τρεις κατω ειναι ασχημες εμφανησιακα αλλα μαλλον ειμαι πιο κοντα στο classic style.

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις το "ρεκορ" να είσαι ο πρώτος που δεν λέει καλή κουβέντα για την mike campbell....!

;D ;) :)

Εγώ όμως που έχω μία ίδια Peavey (με άλλη γέφυρα, την έχεις αλλάξει?) θα δώσω τη ψήφο μου στην Peavy ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γουστα ειναι αυτα,βεβαια απο μια φωτο λιγα ειναι τα πραγματα που μπορεις να καταλαβεις.Απο κοντα μπορει να μου φαινοταν καλη...και ενταξει οχι πως οι τρεις κατω ειναι ασχημες εμφανησιακα αλλα μαλλον ειμαι πιο κοντα στο classic style.

 

Φυσικά, γούστα είναι αυτα... μέχρι τώρα η συγκεκριμένη είναι cross platform στις προτιμήσεις, απο μέταλλάδες μέχρι τζαζίστες! Πάντως είναι classic style η duesenberg.... για να μην πω για την Sg!!

Δεν προσπαθω να σε πείσω, προς θεου, μην το πάρεις στραβά...!! κουβέντα να γίνεται μιας και πλεον δεν αγοράζουμε, τουλάχιστον να κοιτάμε και να λέμε!!

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ψηφιζω την Duesenberg χωρις να εχω ιδεα πως ειναι παιχτικα-ηχητικα αλλα τα σπαει το corvette style βαψιμο της και μ αρεσει τρελα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όμως που έχω μία ίδια Peavey (με άλλη γέφυρα, την έχεις αλλάξει?) θα δώσω τη ψήφο μου στην Peavy ;)

 

Μονο τα βαγονάκια, τα saddles πως λέγονται...!! ευτυχως έχω κρατησει τα original και θα τα βάλω στη θέση τους κάποια στιγμή... Η υπόλοιπη γεφυρα είναι original.

Η συγκεκριμένη κιθαρα ήταν κακοβαμένη μαύρη απο άλλον και επανήλθε στο φυσικό της...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ψηφιζω την Duesenberg χωρις να εχω ιδεα πως ειναι παιχτικα-ηχητικα αλλα τα σπαει το corvette style βαψιμο της και μ αρεσει τρελα  ;D

ΕΡΩΤΑΣ!!! και ηχητικά και οπτικά.........!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο τα βαγονάκια, τα saddles πως λέγονται...!!

Peavey rules!! και εγώ έχω ασελγήσει λίγο με το midi αλλά χωρίς να τη χαλάσω ;)

 

DSCN1899.JPG.38716241dbacda252f32a5d443d0de31.JPG

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Peavey rules!! και εγώ έχω ασελγήσει λίγο με το midi αλλά χωρίς να τη χαλάσω ;)

 

 

Καθόλου δεν εχεις ασελγησει, όλα στη θέση τους είναι....!

Αλλά κι εγω δεν έκανα τίποτα ιδιαίτερο, απλά άλλαξα τα βαγονάκια και μάλιστα σε μια εποχή (πριν 20 χρόνια) που ακόμα δεν είχαμε τη μανία του original και του vintage κλπ.

Απλά βαριέμαι να ξαναβάλω τα κανονικα...  καποια στιγμη θα το κανω  :)

 

EDIT: τώρα παρατήρησα πως η δική σου έχει φανταστικά νερά στο ξύλο!!!!! σούπερ!!! επίσης.... μου φαίνεται γυαλιστερη...? την έχεις λουστράρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου