Προς το περιεχόμενο

Σπύρος Χαρμάνης - Just another story


Evilnye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακούω,τώρα,τα κομμάτια σου στο myspace και μου έχουν αφήσει μόνο τις άριστες των εντυπώσεων.

ΜΠΡΑΒΟ.Σου εύχομαι να φτάσεις όσο ψηλά επιθυμεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Nα και ένας άνθρωπος που δεν ακολουθεί τη πεπατημένη (σύνθεση- σειρά ακκόρντων- ενορχήστρωση κλπ). Ότι και αν άκουσα ήταν εκπληκτικό, καλοεκτελεσμένο, σοβαρό.

Καλλιτέχνης επιπέδου!.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα και ένας άνθρωπος που δεν ακολουθεί τη πεπατημένη (σύνθεση- σειρά ακκόρντων- ενορχήστρωση κλπ). Ότι και αν άκουσα ήταν εκπληκτικό, καλοεκτελεσμένο, σοβαρό.

Καλλιτέχνης επιπέδου!.

+1....χωρις την λεξη πεπατημενη.

Καλοεκτελεσμενο με φαντασια,πολυ προσεγμενο..κατι καινουριο στα δικα μου αυτια..που θελει τον δικο του χρονο  και τον αξιζει!

Συγχαρητηρια.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1....χωρις την λεξη πεπατημενη.

Το ίδιο λέμε. Δεν ακολουθεί την πεπατημένη. Έχω βαρεθεί ν' ακουω κομμάτια Am-G-F, και τα συναφή.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό artwork! Φίλε Σπύρο χάρηκα υπερβολικά που σε γνώρισα και έπεσε στα χέρια μου (νωρίς νωρίς) το cdάκι σου. Πολλά συγχαρητήρια όχι επειδή το λένε όλοι αλλά επειδή μού έδωσε πολλά η μουσική σου. Μού μίλησε βαθιά μέσα μου. Καταλαβαίνεις πολύ καλά τι λέω. Και εύχομαι ο Αχιλλέας να πάθει κάτι (όχι πολύ σοβαρό) για να πάρω τη θέση του... ;D ;D ;D (πλακίτσα το τελευταίο)  :P

καλή συνέχεια και πάντα τέτοιες επιτυχίες. Οι φίλοι μου που άκουσαν τη δουλειά σου επιμένουν για live σύντομο...Τα λέμε.

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και τα ακούω και πάααρα πολύ καιρό τα κομμάτια, πραγματικά δεν μπορώ να τα χορτάσω.

Τεράστιο μπράβο στο Σπύρο για την ολοκληρωμένη δουλειά που παρουσιάζει (σημειωτέων, τα πάντα σε αυτό το cd έχουν περάσει από το χέρι του Σπύρου-ακόμα και το booklet). Δεν έχω πολλά λόγια να πω για την μουσική, με έχουν καλύψει αρκετοί πιο πριν. Εξυπνες συνθέσεις, όμορφα δοσμένες, ωραίες  μελωδίες.

 

Το μόνο που έχω να πω, είναι πως απ όσο μπορώ να καταλάβω και να κρίνω, μας περιμένουν ακόμα καλύτερα πράγματα ;)

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπύρο κοίτα, γενικώς δεν είμαι άτομο που αντιμετωπίζει ιδιαίτερα προβλήματα γραπτής έκφρασης. Ούτε φείδομαι περιγραφής όταν αυτή χρειάζεται.

Τι να πω όμως εδώ .......

Με πιάνεις εξ' απήνης...

Ολοκληρωμένη δουλειά με άποψη, καλαισθησία, ταλέντο.

Τεράστιο Μπράβο.

Και λίγο είναι...

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου