Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το LiveNoiz δεν γίνεται για κερδοσκοπικούς σκοπούς.

Ούτε για να παίξουν οι "δικοί" μου...

 

τι? 8O 8O

 

και εγω ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΥΤΟ???!!!!!!!! :twisted: :lol:

 

suits3.jpg

 

ΕΣΥ μου υποσχέθηκες οτι θα εκανα SOLO ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΕ

ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΜΑΡΚΙΖΑ!!!

 

ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ & ΤΡΕΧΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ!! :lol:

 

Θα σε εκδικηθω ΥΑΜΕΤΗ & οι fans μου θα στο κάψουν το τσαντήρι!! :twisted: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Ο yam το ...μετάνοιωσε αλλά είναι πλέον αργά...το Superfunk fun club (που τυγχάνω πρόεδρος,γραμματέας, ταμίας, καθαρίστρια και προς το παρόν μοναδικό μέλος και αυτό υπό καθαίρεση γιατί δεν διαθέτω tele....), ΕΔΡΑΣΕ....

 

ΥΓ.Σορρυ είδωλό μου αλλά στην πυρκαγιά κάηκαν και τα ρουχαλάκια σου...

(τυχαία...τυχαία...στ' ορκίζομαι)

:lol: :lol: :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yameth: Δεν λάβαμε κανένα e-mail για να ενημερωθούμε και σου είπα τηλεφωνικώς οτι εγώ έλειπα εκτός ελλάδας για να μπορώ να έχω πρόσβαση στο ίντερνετ ώστε να ελέγχω. Οι υπόλοιποι δεν έχουν πρόσβαση. Ακόμα πριν σου στείλω mail μίλησα με τα παιδιά και ο Δημήτρης (Boneyard) μου είπε πως δεν είχε στείλει τίποτα. Προφανώς και άργησε να το θυμηθεί, αφού είχα ήδη μιλήσει μαζί σου.

Για τα οργανωτικά κάνεις λάθος πως δεν μας αφορούν και γι'αυτό μπορείς να ρωτήσεις τον Κάισσο που μας ξέρει και έχουμε παίξει μαζί πολλές φορές για να δεις τι γίνεται κάθε φορά και ποιός κανονίζει. Νομίζω οτι έχεις κάνει λάθος εκτίμηση.

Δεν είχα ούτε έχω σκοπό να σε κατηγορήσω για τίποτα, σου είπα και στο e-mail πως δεν είχα ιδέα αν έκανα καλά που επικοινώνησα μαζί σου.

Και όλο αυτό δεν γίνεται για κανέναν λόγο, παρά γιατί εκνευρίζομαι όταν καθένας λέει αναλήθειες για μένα ή για κάτι που έχω πει (π.χ δεν παραιτηθήκαμε όπως έγραψες). Δεν νομίζω άλλωστε πως στο τηλέφωνο σου μίλησα άσχημα ή κάπως ωστε να έχεις άσχημη εντύπωση.

Τέλοσπάντων, ελπίζω να μην υπάρχει κανένα πρόβλημα από την πλευρά σου. Όπως είπες ας μην πρηστεί και το συκώτι μας.

Μαριλού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SUPERFUNK, το ρουχαλάκι ευχαρίστως το φοράω...εκτός αν είναι πολύ κολλητό στο υπογάστριο ( :lol: ) οπότε δεν θα με κολακέψει... :lol: :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, που το πέτυχες τέτοιο κομμάτι ρε φίλε; Από την προσωπική συλλογή του Φλωρινιώτη το βούτηξες;;; :lol: :lol: :lol:

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μπα. Είναι πολύ μετριοπαθές για Φλωρινιώτη...

 

Μάλλον ο SF έχει πρόσβαση στην ντουλάπα του Elvis... :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Η σειρά εμφάνισης για τις 6 Μαίου έχει ως εξής:

 

Playground

Υποσεινήδητο

Pettish Fish

Intravenus

Low Budget Orchestra

 

 

Η πρώτη μπάντα πρέπει να βρίσκεται εκεί στις 7:30 για soundcheck.

Δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει για όλους το ίδιο, εκτός κι αν θέλετε να ξεκινήσουμε το... μεσημέρι.

Έτσι κι αλλοιώς τα τύμπανα θα είναι ρυθμισμένα, τα keyboards θα συνδεθούν με DI στην κονσόλα, και υπολοίπονται οι ενισχυτές κιθάρας / μπάσου. Ο χώρος είναι αρκετά απλός οπότε δεν υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα ήχου.

Μη στενοχωριέστε, θα ακούγεστε όλοι πολύ καλά! Μη ξεχνάτε ότι μουσικοί και ηχολήπτες είναι απο κάτω! :wink:

 

*(Τα τύμπανα έχουν 2 τομ + βαθύ)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη μπάντα πρέπει να βρίσκεται εκεί στις 7:30 για soundcheck.

Δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει για όλους το ίδιο' date=' εκτός κι αν θέλετε να ξεκινήσουμε το... μεσημέρι.[/quote']

 

Εμένα δεν με πειράζει :P

 

Υποθετω ιδια ωρα θα ισχυει και για τις 13;

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν νομίζετε ότι δε θα έχουμε πρόβλημα (πχ με το τι ακούμε πάνω στη σκηνή κλπ), ας το κάνουμε έτσι...

 

Επίσης άλλο ένα θέμα είναι το πόση ώρα αντιστοιχεί στο κάθε γκρουπ τελικά;

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου