Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!

 

Ηταν μια εξαιρετική βραδιά απ' όλες τις απόψεις.

 

Το μαγαζί σωστό και ο ήχος μπόμπα!

 

Οι μπάντες πολύ οργανωμένες, με άρτιο (φυσικά...) εξοπλισμό και τεχνική ευχέρεια.

 

Μα πιό πολύ η συνέπεια και ο επαγγελματισμός τους συνέβαλε για ένα τόσο πετυχημένο πάρτι.

 

Μπράβο!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδια ποια ειναι εν τελει αυτη η Βιλμα;;;; Εγω ειδα πολλα ωραια παιδια εκει (ειδικα μι αμε σκιστα ματακια...σαν την Bjork ειτανε :wink: )...

 

Αν ερθει το Σαββατο να μου την δειξει κάποιος..

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπωπωπωπω....βιλμα ακουω...σκιστα ματακια ακουω....χαμος εγινε...απαπαπαπαπαπα ζημιες....

 

 

Εμ...ποιος σου ειπε να μην ερθεις;...κοιτα να εισαι εκει το Σαββατο....Θελουμε video

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπωπωπωπω....βιλμα ακουω...σκιστα ματακια ακουω....χαμος εγινε...απαπαπαπαπαπα ζημιες....

 

 

Εμ...ποιος σου ειπε να μην ερθεις;...κοιτα να εισαι εκει το Σαββατο....Θελουμε video

 

 

ρε τρελε...νομιζεις αν ηταν στο χερι μου δεν θα εσκαγα μυτη;;;...θελω πολυ να σας ταλαιπωρησω ολους σας...αφου σας αγαπαω....

Να φανταστεις με πηραν τηλ κατα τις 00:00 να σκασω μυτη και λογω του οτι δεν μπορουσα να ερθω.....τσιτωσα τρελα..και δεν βρηκα ησυχια ολο το βραδυ...ατιμε whitenoise...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δε θέλω να σας στενοχωρήσω' date=' αλλά η Βίλμα ήρθε για τους Pettish Fish...(αλήθεια) :D[/quote']

 

Ήταν τελικά αυτή που λέω Ηλία ή υπήρχε και άλλο στα ίδια κυβικά και δεν το είδα;;; 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου