Προς το περιεχόμενο

Το πήρατε χαμπάρι?M-AUDIO FAST TRACK ULTRA με 239€ στο πλαισιο!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απιστευτο και όμως αληθινό!Πριν μερικες μέρες την είχε 340€.Μετά και για 3 μέρες μόνο την κατέβασε στα 239 οπως και την αντίστοιχη firewire.Τώρα αυξήθηκε πάλι στα 279€.Ευτυχώς πρόλαβα και έκανα την παραγγελία την Πέμπτη που μας πέρασε και θα την έχω την Δευτέρα μάλλον.Ελπίζω -και έτσι είναι μάλλον- αφού αναγράφεται η τιμή της στα μειλ που μου έχουν σταλεί, οτι θα πληρώσω 239.Μιλάμε πιο φθηνά και απο thomann!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ενημερώσω οτι απο 1 ΜΑΙΟΥ 2010 έριξε - χαμήλωσε ο κεντρικός προμηθευτής στην Ελλάδα τις τιμές του (ο ίδιος για όλα τα μαγαζία που εμπορεύονται m-audio οπως και για το πλαίσιο). Αυτό σημαίνει οτι η τιμή έπεσε πανελλαδικά σε όλους τους μεταπωλητές απο 344,00 στα 280,00 περίπου. Παρόλα αυτά αν την παρεις 239,00 είναι οντως Super τιμή !! Αν θέλεις ενημερωσε μας για την εξέλιξη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει τύχει παρόμοιο περιστατικό με φίλο μου, που αγόρασε online απ το πλαίσιο ένα ακριβό scanner στη μισή τιμή. Μετά την παραγγελία τον άρχισαν τα τηλέφωνα, ότι και καλά έγινε λάθος κλπ.

Εκείνος τους είπε ότι "μου στείλατε απόδειξη ότι η αγορά έγινε και το θέλω σ αυτή την τιμή. Δεν μπορείτε να αλλάζετε τις τιμές μετά την αγορά. Εάν δε μου το στείλετε θα απευθυνθώ στο ινστιτούτο καταναλωτή."

>> εννοείται ότι του το έστειλαν χωρίς να πληρώσει τίποτα περισσότερο.

 

 

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα να μπεις σε ταξί για να πας από Νέα Σμύρνη-Θρακομακεδόνες, στις 8 το πρωί Δευτέρας και να ξεχάσει ο ταξιτζής να ανοίξει το ταξίμετρο.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή σα να σαι σε βενζινάδικο και ενώ ο ένας σου φουλάρει το ντεπόζιτο, ο άλλος να αλλάζει την ταμπέλα {με τις τιμές}  ;D

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει τύχει παρόμοιο περιστατικό με φίλο μου, που αγόρασε online απ το πλαίσιο ένα ακριβό scanner στη μισή τιμή. Μετά την παραγγελία τον άρχισαν τα τηλέφωνα, ότι και καλά έγινε λάθος κλπ.

Εκείνος τους είπε ότι "μου στείλατε απόδειξη ότι η αγορά έγινε και το θέλω σ αυτή την τιμή. Δεν μπορείτε να αλλάζετε τις τιμές μετά την αγορά. Εάν δε μου το στείλετε θα απευθυνθώ στο ινστιτούτο καταναλωτή."

>> εννοείται ότι του το έστειλαν χωρίς να πληρώσει τίποτα περισσότερο.

 

 

 

btw σε λιγο θα παω να παραλαω την καρτα με το μειλ που μου εστειλαν τυπωμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο ωραιο που μου ετυχε στο πλαισιο ειναι το εξης.Πριν πολλα χρονια ειχα θυμομουν οτι ειχα ενα υπολοιπο 20 ευρω και λεω αφου υπαρχει ας κανω μια εκπτωση στον εαυτο μου.Και τελικα το υπολοιπο δεν ηταν 20 ευρω ηταν.....200.Μαλλον απο την βιασυνη του ο τοτε πωλητης πατησε ενα ακομα μηδενικο....

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου