Προς το περιεχόμενο

Θέλω Φτηνή Ηλεκτρική !


DrRhythm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες βασικά καλησπέρα σας. Είμαι drummer Κι ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια σχετικά φτηνή, αλλά αξιοπρεπή ηλεκτρική κιθάρα (μέχρι 200 euros ας πούμε). Τι έχετε να μου προτείνετε; Είδα στο site της Stagg κάτι πολύ όμορφες, όπως π.χ. τις G300-TCH και G490-BK και μ'αρέσουνε πολύ σαν σουλούπι. Περιμένω τις προτάσεις και τις παρατηρήσεις σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Κώστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εντελως φιλικα παντα, αν ψαξεις λιγακι στο "guitar bass and amps" θα βρεις αρκετα θεματα που αφορουν ακριβως αυτο που θελεις.

αν βεβαια θελεις συγκεκριμενα θελεις να μαθεις για τα μοντελα που ανεφερες, δεν εχεις παρα να κανεις υπομονη και αν καποιος ξερει σιγουρα θα σε ενημερωσει συντομα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες βασικά καλησπέρα σας. Είμαι drummer Κι ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια σχετικά φτηνή' date=' αλλά αξιοπρεπή ηλεκτρική κιθάρα (μέχρι 200 euros ας πούμε). Τι έχετε να μου προτείνετε; Είδα στο site της Stagg κάτι πολύ όμορφες, όπως π.χ. τις G300-TCH και G490-BK και μ'αρέσουνε πολύ σαν σουλούπι. Περιμένω τις προτάσεις και τις παρατηρήσεις σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Κώστας[/quote']

 

προσεχε μην αγορασεις καμια τοσο φτηνη που για να παιξεις θα χρειαστει να σπασεις τα δακτυλα σου.αν θες να δωσεις μεχρι 200 ευρω πιστευω πως σε συμφερει να αγορασεις μια μεταχειρισμενη που λογικα θα ειναι καλυτερη απο την "200αρα" καινουργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσεχε μην αγορασεις καμια τοσο φτηνη που για να παιξεις θα χρειαστει να σπασεις τα δακτυλα σου.αν θες να δωσεις μεχρι 200 ευρω πιστευω πως σε συμφερει να αγορασεις μια μεταχειρισμενη που λογικα θα ειναι καλυτερη απο την "200αρα" καινουργια.

 

 

Τι εννοείς mentalvortex να σπάσω τα δάκτυλά μου; Για πες, τι πρέπει να προσέξω; αυτές τις δύο stagg που αναφέρω παραπάνω τις έχεις δει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 200 ευρώ είναι δεδομενο πως ο ηχος δεν θα είναι πανω από ενα συγκεκριμένο επίπεδο. αυτό μπορείς να το δεις στο μελλον αλλαζοντας μαγνήτες ισως. είναι ομως σημαντικό η κιθάρα να παίζεται, να είναι καλή η κατασκευή της. στην cyclone που ανέφερα το μπράτσο είναι πολύ καλα κατασκευασμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως θα συμφωνήσω περι μεταχειρισμένης.. περνα μια βολτα απο το vibrato' date=' μπορεί να βρεις κατι καλό[/quote']

 

Πού είναι το vibrato;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου