Προς το περιεχόμενο

Υποσυνείδητα μηνύματα


antente

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"....Others claim that advertising is a form of mind control, where subliminal messages are planted in our minds by sneaky corporations who want us to buy their products.

Indeed, according to reports, we will soon enter the age of "hypersonic messaging", in which advertisers hope to use advances in neurotechnology to bombard people's brains with signals to trigger purchases..."

 

Όλο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

To "Σάκης" αν το παίξουμε ανάποδα ακούγετε "Συκιάς"!!!

 

Συκιάς= Κουνήστρα' date=' Λουλού, Ντιντίς, Πισωγλέντης κ.τ.λ

 

Ουου.....Αχ Καλέεεεεε Σάαααακηηηηη......Σύυυυκααααα!!!![/quote']

 

Οκ ? εξέφρασες τον ανδρισμό σου ; κορόιδεψες έναν σου συνάνθρωπο ;

Ωραία .Σε καμαρώσαμε όλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει Σακη μου...ηρεμησε.... :D :D :D :D

 

Aλλος από δω :?

Δηλαδή πρέπει να είσαι "Σάκης" για να υπερασπιστείς το δικαίωμα του κάθε ανθρώπου να είναι ΟΤΙ γουστάρει χωρίς να κοροιδεύουν οι άλλοι ?

Τεσπά δεν είναι φόρουμ ψυχολογίας εδώ ούτε είναι αυτό το θέμα μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα ρε μεγαλε...Νταρντανιαν ..υπερασπιστη των ανθρωπινων δικαιωματων...ο Kourosava χαβαλε εκανε και για εναν ανθρωπο που τουλαχιστον εγω δεν εκτιμω καθολου ουτε σαν τραγουδιστη ουτε σαν προσωπικοτητα..

Τωρα αν εσυ μεσα στο κλιμα του αστειου..θελησες να πεταξεις μια παρολα σοβαροτητας και καλα...τοτε συγνωμη αλλα

 

 

ΒΑΣΑΝΙΣΟΥ

 

 

 

ΤΟ ΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΚΗ ΜΟΥ......Φιλακια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα ρε μεγαλε...Νταρντανιαν ..υπερασπιστη των ανθρωπινων δικαιωματων...ο Kourosava χαβαλε εκανε και για εναν ανθρωπο που τουλαχιστον εγω δεν εκτιμω καθολου ουτε σαν τραγουδιστη ουτε σαν προσωπικοτητα..

Τωρα αν εσυ μεσα στο κλιμα του αστειου..θελησες να πεταξεις μια παρολα σοβαροτητας και καλα...τοτε συγνωμη αλλα

 

 

ΒΑΣΑΝΙΣΟΥ

 

 

 

ΤΟ ΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΚΗ ΜΟΥ......Φιλακια....

 

Ούτε εμένα μου αρέσει ο Ρουβάς ούτε ως τραγουδιστής ούτε ως εμφάνιση

Τα αστεία είναι αστεία όταν δεν θίγουν την αξιοπρέπεια ενός συνανθρώπου μας. Δεν κορόιδεψε μόνο τον Ρουβά με αυτή του τη δήλωση αλλά όλους τους ομοφυλόφιλους

Οσο για μένα don't worry δεν βασανίζομαι .

Αλλά για να επανέλθουμε στο θέμα θεωρώ ηλιθιότατο το site το συγκεκριμένο και του έστειλα και mail του ανθρώπου να του πω πως και εγώ Χριστιανός Ορθόδοξος είμαι αλλά τα θεωρώ βλακείες αυτά που γράφει

Στην τελική αν ακούς ACDC δεν είναι ανάγκη να ακούσεις ανάποδα το δίσκο για να ταραχτείς .Και ορθά πάλι σε ταράζει :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα ρε μεγαλε...Νταρντανιαν ..υπερασπιστη των ανθρωπινων δικαιωματων...ο Kourosava χαβαλε εκανε και για εναν ανθρωπο που τουλαχιστον εγω δεν εκτιμω καθολου ουτε σαν τραγουδιστη ουτε σαν προσωπικοτητα..

Τωρα αν εσυ μεσα στο κλιμα του αστειου..θελησες να πεταξεις μια παρολα σοβαροτητας και καλα...τοτε συγνωμη αλλα

 

 

ΒΑΣΑΝΙΣΟΥ

 

 

 

ΤΟ ΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΚΗ ΜΟΥ......Φιλακια....

 

Ούτε εμένα μου αρέσει ο Ρουβάς ούτε ως τραγουδιστής ούτε ως εμφάνιση

Τα αστεία είναι αστεία όταν δεν θίγουν την αξιοπρέπεια ενός συνανθρώπου μας. Δεν κορόιδεψε μόνο τον Ρουβά με αυτή του τη δήλωση αλλά όλους τους ομοφυλόφιλους

Οσο για μένα don't worry δεν βασανίζομαι .

 

Κύριοι......μην προτρέχετε!!!

Δεν κορόϊδεψα κανέναν Ρουβά και κανένα ομοφυλόφιλο!

 

Να σας συστηθώ.......με λένε ΣΑΚΗ!!!!! (απ'το Θανάσης, το οποίο βγαίνει απο το Αθανάσιος)

 

ΒΑΣΑΝΙΣΤΕΙΤΕ

 

 

.................καλέεεεεεε Σάκηηηηηη!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα ρε μεγαλε...Νταρντανιαν ..υπερασπιστη των ανθρωπινων δικαιωματων...ο Kourosava χαβαλε εκανε και για εναν ανθρωπο που τουλαχιστον εγω δεν εκτιμω καθολου ουτε σαν τραγουδιστη ουτε σαν προσωπικοτητα..

Τωρα αν εσυ μεσα στο κλιμα του αστειου..θελησες να πεταξεις μια παρολα σοβαροτητας και καλα...τοτε συγνωμη αλλα

 

 

ΒΑΣΑΝΙΣΟΥ

 

 

 

ΤΟ ΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΚΗ ΜΟΥ......Φιλακια....

 

Δεν κορόιδεψε μόνο τον Ρουβά με αυτή του τη δήλωση αλλά όλους τους ομοφυλόφιλους

:p

 

 

Και εσενα ποιος σε εχρησε υπερασπιστης τους ;;;;Ο Βαλλιανατος;;Και στο κατω κατω τι σε κοφτει βασανακι μου για τους πο....ες!!

 

Ουστ ...ουστ...εξω οι ομοφυλοφιλοι..666.... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που σαι Θανααααση...Που σαι Θαναααααασσσσηηη...εδω οι ******** μας πηρανε φαλαααααγγι..... :D :D

 

 

 

Κοurosava...Ελα Αθηνα να βασανιστουμε BABY O....!!! :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που σαι Θανααααση...Που σαι Θαναααααασσσσηηη...εδω οι ******** μας πηρανε φαλαααααγγι..... :D :D

 

 

 

Κοurosava...Ελα Αθηνα να βασανιστουμε BABY O....!!! :D :D

 

Καλέ μπορώ να έρθω και εγώ???? Δε θα συμμετέχω αν δε θέλετε!

 

Μόνο μια κάμερα θα κρατάω! :wink:

 

Πουλάνε τα άτιμα τα videa στο internet. γιατι να χασουμε την ευκαιρία!!

 

:D :D

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου