Προς το περιεχόμενο

~Τhe Sands Of Time~


Stevie@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιοι θα με βρίσουν πλέον θα νομίζουν ότι συνέχεια ανεβάζω επίτιδες για να αποδείξω ή γιατί είμαι ψώνιο κτλ κτλ... Ξεκολλίστε Κάτω οι κιθαρίστες!! Κάτω οι shredeerssss Ζήτω οι μΠασσίστες και οι μπασίστριες και αν δεν βγάζεις νόημα με μένα άκου το κλιπ...

[glow=red,2,300] Τhe Sands Of Time [/glow] κύριες και κύριοι...

Stevie@_-_The_Sands_Of_Time.mp3

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΞΩ ΤΟ ΣΡΕΝΤ! ΕΞΩ ΟΙ ΚΙΘΑΡΙΣΤΕΣ! ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΠΑΣΣΙΣΤΕΣ!

 

 

 

 

Stevie για το παίξιμο σου ξέρεις τι νομίζω, δεν έχει νόημα να τα ξαναλέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

X-minor και συ δεν πας πίσω ομως..΄τα κομμάτια που είχες φτιάξει τα ακούω ακόμα...

Ζήτω οι Πληκτράδες!!

Ζήτω οι τρομπετίστες

Ζήτω οι πιατινίστες

Κάτω οι μπασσίστες (εκτός του X-minor)  ;D

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ντε... Άν είναι να ανεβάζεις τέτοιες ωραίες μελωδίες με το γνωστό σούπερ παίξιμο μη μασάς φίλε Stevie@ και ανέβαζε αν θέλεις και από μία κάθε μέρα... Α Ψ Ο Γ Ο Σ!!!

 

Κατά τα άλλα μην παίρνεις αέρα, ισχύει πλήρως το "ΚΑΤΩ ΟΙ ΚΙΘΑΡΙΣΤΕΣ/ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟ ΣΡΕΝΤΙΝΓΚ" ή αν προτιμάς "ΚΑΤΩ ΤΟ ΣΡΕΝΤΙΝΓΚ/ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΚΙΘΑΡΙΣΤΕΣ" και αυτό ακούγεται ωραίο...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπωπωπωπω, αγαπητέ Stevie το παίξιμο σου είναι υπερεπαγγελματικό,η τεχνικές που χρησιμοποιείς είναι πέρα απο κάθε λογική,οι παραγωγές σου θυμίζουν τις λαμπρότερες στιγμές της σύγχρονης μουσικής και γενικά είσαι σε άλλο επίπεδο.

Αλλά για να μην ξεχνιόμαστε....κάτω οι κιθαρίστες,θάνατος στο shredding.Ζήτω οι μελωδίες και το πειθαρχημένο παίξιμο (κάτι που δεν έχουν οι Ελληνες κυρίως κιθαρίστες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά με τα σιρόπια αγαπημένα μου πιτσουνάκια,  :-* καιρός να ανεβάσετε και σεις μελωδικά και πειθαρχημένα Clips Ζήτω οι φλαουτίστες κάτω οι κιθαρίστες πάνω οι ακορντεονίστες Ζήτω οι χαμηλές συχνότητες κάτω το Shtreeding και οι μπουρμπουλήθρες!!!!!!! Περιμένω τα κομμάτια σας και συ Χ-μινορ ανέβασε τίποτα.. και συ relayer και σύ dittohed... μην είστε σε αδράνεια..  :)

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτω οι φλαουτίστες κάτω οι κιθαρίστες πάνω οι ακορντεονίστες Ζήτω οι χαμηλές συχνότητες κάτω το Shtreeding και οι μπουρμπουλήθρες!!!!!!!

Σαχλοφωνίστες σου κάνουν?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά με τα σιρόπια αγαπημένα μου πιτσουνάκια,  :-* καιρός να ανεβάσετε και σεις μελωδικά και πειθαρχημένα Clips Ζήτω οι φλαουτίστες κάτω οι κιθαρίστες πάνω οι ακορντεονίστες Ζήτω οι χαμηλές συχνότητες κάτω το Shtreeding και οι μπουρμπουλήθρες!!!!!!! Περιμένω τα κομμάτια σας και συ Χ-μινορ ανέβασε τίποτα.. και συ relayer και σύ dittohed... μην είστε σε αδράνεια..  :)

 

Κι αυτά που ανέβασα άπατα πήγανε. Άσ'το man, πάμε καλύτερα για κανένα gig να φύγουν τα κασέρια...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Stevie ξέρεις ποιον «μπασίστα» μου θύμισες; Τον Malmsteen, κυρίως στα μπασό arpeggio της εισαγωγής. Πολύ ωραίος... όχι μόνο το μπάσο, αλλά όλη η δουλειά συνολικά... 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου