Προς το περιεχόμενο

SOS!Help για τις 15/5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα  φίλοι κ φίλες.....

Αύριο Σάββατο 15/5 έχουμε live σε φεστιβαλ στην Σφεντόνα (Λεωφόρο Αλεξάνδρας 22) το οποίο συμπίπτει με το συλλαλητήριο του ΚΚΕ....

Ξέρεις μήπως κανείς ποιους δρόμους θα κλείσουν?Και τι ώρα?

Γιατί αν κλείσουν όλους τους γύρω γύρω,σημαίνει ότι θα πρέπει να πάρω 30 κιλά εξοπλισμό στα χέρια......

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αυτό είναι από in.gr «Το Σάββατο, στις 12:00 θα πραγματοποιηθεί συλλαλητήριο του ΚΚΕ στο Πεδίον του Άρεως. Για το λόγο αυτό θα γίνει σταδιακή διακοπή της κυκλοφορίας στους δρόμους γύρω από το χώρο της συγκέντρωσης, την πλατεία Βικτωρίας, τα Προπύλαια, την πλατεία Αττικής, την πλατεία Βάθης, την πλατεία Ομονοίας, την πλατεία Κοτζιά, την πλατεία Κάνιγγος, την πλατεία Καραϊσκάκη και στη διαδρομή των διαδηλωτών προς τη Βουλή, μέσω των οδών Πατησίων και Σταδίου.» Οπότε απόγευμα θα έχει τελειώσει το πανηγύρι εκτός αν έχουμε τίποτα άλλα...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοινώς εμείς που παίζουμε γύρω στις 2 το μεσημέρι,κ συγκεκριμένα εγώ με μια βαλίτσα πετάλια κ 2 κιθάρες,θα πάρουμε τον μπούλο κ θα πάμε με τρένο....

κρίμα....κ άδικο....

ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου

 

λετε αν ξεκινήσω 9 με το αμάξι να προλάβω να παρκάρω κάπου εκεί?

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

κοινώς εμείς που παίζουμε γύρω στις 2 το μεσημέρι,κ συγκεκριμένα εγώ με μια βαλίτσα πετάλια κ 2 κιθάρες,θα πάρουμε τον μπούλο κ θα πάμε με τρένο....

κρίμα....κ άδικο....

ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου

 

λετε αν ξεκινήσω 9 με το αμάξι να προλάβω να παρκάρω κάπου εκεί?

Δεν το λυπάσαι το αμαξάκι... Αν γίνει κανένα τσαφ κρίμα θα είναι. Μια ιδέα είναι να ξεφορτώσεις στην Σφεντόνα και να το πας από τη άλλη πλευρά, προς την Ευελπίδων για να έχεις ήσυχο το κεφάλι σου. Όμως μεταξύ μας, το βλέπω χλωμό να παίξετε εκείνη την ώρα που θα... αλυχτάει ο λαός απ' έξω...   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου