Προς το περιεχόμενο

ακούστε guitar rig


eangle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιααα!!επειδη ο ενισχυτης στο σπιτι μου ειναι μουφα και εχω πορωθει με τα κλιπακια και θελω να στειλω και γω!στο λαιμγουαιρ(οχι μπλουζγαουαιρ)δε το βρισκω!που να το βρω

 

Εδώ τα έχει όλα.....και το πρόγραμμα, και το S/N σου δίνουν τα παιδιά και έχει και άλλα καλούδια να κάνεις την δουλειά σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαλαρώστε λίγο όλοι.Μιλάμε για ένα πολύ χρήσιμο εργαλείο αλλά όχι μέσα από ηχειάκια υπολογιστή ή στην καλύτερη truth της behringer με μη σεταρισμένο όργανο ή ξεκούρδιστο.Είναι ένας καλός τρόπος να εξιοικιωθεί κανείς με ήχους ενισχυτών που δεν έχει ακούσει κανείς και να αναζητήσει τον προσωπικό του ήχο.

 

Ρε συ superfunk πως περιμένεις κάποιος να αναγνωρίσει έναν ενισχυτή τύπου jazz roland ο οποίος είναι και solid state αφού η μόνη περίπτωση να τον έχει ακούσει κάποιος από τα παιδιά είναι να έχει πάει σε κανά live του Πορτοκάλογλου.

 

Πας να αποδείξεις σε ανθρώπους που δεν ασχολούνται με το recording ότι συγκρίνεται με μηχανήματα που δεν έχουν ακούσει σε συνθήκες ηχογράφησεις, με τις οποίες δεν είναι εξοικιωμένοι.Θεωρώ ότι δεν έχει νόημα η συζήτηση όποιος το χρειάζεται και είναι αρκετά δημιουργικός ας το χρησιμοποιήσει και είμαι σίγουρος ότι θα βγάλει καλό αποτέλεσμα.

 

Πρόκειται για ένα χρήσιμο εργαλείο απλά επειδή είναι φτηνό σπασμένο δεν σημαίνει ότι είναι η λύση για όλα τα προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας να αποδείξεις σε ανθρώπους που δεν ασχολούνται με το recording ότι συγκρίνεται με μηχανήματα που δεν έχουν ακούσει σε συνθήκες ηχογράφησεις, με τις οποίες δεν είναι εξοικιωμένοι.Θεωρώ ότι δεν έχει νόημα η συζήτηση όποιος το χρειάζεται και είναι αρκετά δημιουργικός ας το χρησιμοποιήσει και είμαι σίγουρος ότι θα βγάλει καλό αποτέλεσμα.

 

τωρα που το σκεφτομαι νομιζω οτι εχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο.Δεν ξαναμιλαω... :oops:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Ρε συ superfunk πως περιμένεις κάποιος να αναγνωρίσει έναν ενισχυτή τύπου jazz roland ο οποίος είναι και solid state αφού η μόνη περίπτωση να τον έχει ακούσει κάποιος από τα παιδιά είναι να έχει πάει σε κανά live του Πορτοκάλογλου...

 

Γιατί έτσι ρε analogtreehouse???

Εγώ μπορώ εύκολα να θυμηθώ τουλάχιστον 2 ταπεινά προβάδικα όπου μέσα συναντάς και μπορείς να χρησιμοποιήσεις (ή τουλάχιστον μέχρι πρόσφατα μπορούσες) από έναν Jazz Chorus, και ένα που εγώ είχα χρησιμοποιήσει έναν D-Bass!!! (Ψιλοάσχετο το δεύτερο άλλα θυμάμαι ότι ο ήχος του με είχε ενθουσιάσει :lol: )

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 χρόνια αργότερα...

Panagia mou !!!!!!

Το ειχα χασει αυτο το επεισοδιο.

Τι παιχτουρα αυτος ο Θοδωρης ρε παιδι μου.

Mε οτι και να παιξει, σε λιωνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παιχτουρα αυτος ο Θοδωρης ρε παιδι μου.

Mε οτι και να παιξει, σε λιωνει.

Κανονικα ομως.

Τι γλυκια πενια,μεστο και ωραιο παιξιμο επισης,ζηλευω δεν το κρυβω.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Panagia mou !!!!!!

Το ειχα χασει αυτο το επεισοδιο.

Τι παιχτουρα αυτος ο Θοδωρης ρε παιδι μου.

Mε οτι και να παιξει, σε λιωνει.

Δεν λες τίποτα!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙναι ΑΘηνα αυτες τις μερες και πιναμε καφεδακι και τζαμαραμε σημερα σπιτι μου και του λεω δεν εχεις ανεβασει τιποτα τελευταια και μου ειπε οτι ανεβασε.

Γιαυτο το εψαξα λιγο το θεμα και το βρηκα.

 

Αλλα  μπροστα σε αυτα που ακουσα και εκανε σημερα  στο ξεμουδιασμα  ...  ;D

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του λεω δεν εχεις ανεβασει τιποτα τελευταια και μου ειπε οτι ανεβασε.

Τελευταία εννοεί πριν 10 χρόνια?  ::) :P

Άκουσα το κλιπ πάντως και είναι παιχτούρα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία εννοεί πριν 10 χρόνια?  ::) :P

Άκουσα το κλιπ πάντως και είναι παιχτούρα  :)

χαχαχαχα ναι ναι

Το τελευταιο ειναι νομιζω απο το 2012 http://www.noiz.gr/index.php?topic=183997.0 (λερωνω, σκοτωνω  και δεν πληρωνω)

Εψαχνα για πιο καινουριο και βρηκα αυτο του 2006 που δεν το ειχα ακουσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου