Προς το περιεχόμενο

ακούστε guitar rig


eangle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντυπωσιακό!!!

Για πες λίγο πως το έγραψες (κιθάρα καρφί στην κάρτα ήχου; )

Και αν μπορείς ανέβασε κ το patch του gr να δούμε πως ακούγεται κ σε μας.

Δε μας είπες,δε μας είπες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σκεφτομαι μαλιστα τωρα που θα παω στο Βερολινο για το φεστιβαλ κινηματογραφου να περασω απο τα γραφεια της NI & να τους αφησω δωρακι ενα ταψι σπανακοπιττα απο τα χερακια της πεθερουλας μου (που την "φτιανει" απιστευτη! :lol: ) ετσι για να τους ευχαριστησω για την εφευρεση τους!! :lol:

 

Superfunk, σου θυμίζω ότι κάθε μεγάλη εφεύρεση στην οικουμένη την έχουν (κατά βάθος) κάνει ΕΛΛΗΝΕΣ (έτσι δε λέει ο Λιακόπουλος;). Σε παρακαλώ λοιπόν μην παρασύρεσαι από ενθουσιασμούς και μην εξάγεις την πολύτιμη σπανακόπιτα στην χώρα των βαρβάρων. :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιθαρα στο mixer – και μετά κάρτα ήχου τίποτα ιδιαίτερο αλλά θα σου πω ένα μυστικό όταν το έγραφα σκεφτόμουν τον s.f

:lol: :lol: :lol:

Για το patch να σου το στείλω σε ένα e mail η πέστε μου πως το ανεβάζω δεν το έχω ξανακάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το GR απαιτει μονο μια καρτα ηχου με προενισχυση τιποτα παραπανω :wink:

αν η καρτα ηχου σου δεν εχει προενισχυση ενα μιξερακι η ενα ενεργο di αρκει...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk' date=' σου θυμίζω ότι κάθε μεγάλη εφεύρεση στην οικουμένη την έχουν (κατά βάθος) κάνει ΕΛΛΗΝΕΣ (έτσι δε λέει ο Λιακόπουλος;). Σε παρακαλώ λοιπόν μην παρασύρεσαι από ενθουσιασμούς και μην εξάγεις την πολύτιμη σπανακόπιτα στην χώρα των βαρβάρων. :) :) :) :)[/quote']

 

Τώρα που το καλοκοιτάζω, το logo του GR φέρνει προς το "Ε" του Λιακόπουλου.... 8O :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιθαρα στο mixer – και μετά κάρτα ήχου τίποτα ιδιαίτερο αλλά θα σου πω ένα μυστικό όταν το έγραφα σκεφτόμουν τον s.f

:lol: :lol: :lol:

Για το patch να σου το στείλω σε ένα e mail η πέστε μου πως το ανεβάζω δεν το έχω ξανακάνει

OK με κάλυψες :lol:

Να το ανεβάσεις όπως είναι μάλλον δεν γίνεται.Αλλά δεν πειράζει τωρα που το σκέφτομαι μην το στέλνεις σε mail γιατί δεν με βλέπω να προλαβαίνω να το ακούσω (μεγάλη ιστορία, μην εξηγώ... ).thanks πάντως :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για να πω την γνώμη μου τώρα που είδα το G R αρκετές ημέρες είναι πολύ καλό για τα χρήματα του , για μια γρήγορη ηχογράφηση η όταν δεν έχεις ενισχυτή αλλά αίσθηση -δυναμικές - ταχύτητα - legata κ.α πάνε περίπατο βέβαια σε κάποιους ήχους είναι πολύ πειστικό ε ε ε δεν μπορείς να τα έχεις όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk' date=' σου θυμίζω ότι κάθε μεγάλη εφεύρεση στην οικουμένη την έχουν (κατά βάθος) κάνει ΕΛΛΗΝΕΣ (έτσι δε λέει ο Λιακόπουλος;). Σε παρακαλώ λοιπόν μην παρασύρεσαι από ενθουσιασμούς και μην εξάγεις την πολύτιμη σπανακόπιτα στην χώρα των βαρβάρων. :) :) :) :)[/quote']

 

απλη μαθηματικη επαγωγικη σκεψη:

 

Guitar Rig --------->GR -------> GREECE....

 

γιατι καθε ονομα εχει την δικη του ιστορια....

 

ΞΥΠΝΑΤΕ ΣΥΝΕΛΛΗΝΕΣ :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιααα!!επειδη ο ενισχυτης στο σπιτι μου ειναι μουφα και εχω πορωθει με τα κλιπακια και θελω να στειλω και γω!στο λαιμγουαιρ(οχι μπλουζγαουαιρ)δε το βρισκω!που να το βρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν φανταζομαι να μας ρωτας απο που θα κατεβασεις πειρατικη εκδοση του guitar rig?? 8O

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου