Προς το περιεχόμενο

ΜΑΚΡΙΑ από piedog.com


timepasser

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(το site είναι στην Αγγλία και 3-4 μέρες είναι υπεραρκετές για να έρθει το οτιδήποτε)

 

Σε αυτο εχεις λαθος.

 

Εκτος κι αν στο στελνουν με express courier οι αποστολες δεματων μεσα στην Ευρωπη κανουν 10-15 εργασιμες ημερες (πλην ελαχιστων εξαιρεσεων οπου οι δημοσιουπαλληλαρες των ΕΛΤΑ εχουν ορεξη :wink: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα απλά να σας ενημερώσω ότι σήμερα, ένα μήνα ακριβώς από την παραγγελία μου, μου επιστράφηκαν τα λεφτά, ευτυχώς στο ακέραιο.

 

H Piedog είναι ένα πολύ φτηνό site αλλά προσωπικά δεν θα το ξανατολμήσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ειναι πολλές φορές που οτι παρεξηγηση δεν γινεται από δόλο.

 

Στον Thomann πχ ειχα παραγειλει 3 midi καλώδια τον Οκτώβρη (!!!!) και μου ήρθαν τον Φλεβάρη (!!!). Στην περιπτωση αυτή ομως εκτος του τι με ενημερωναν ανα 15 μερες αν θελω να αλλαξω την παραγελλια γιατι δεν ειχαν τα καλώδια, μου τα εστειλαν σπιτι με courier χωρις να χρεωθώ κατι.

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως η καλύτερη λύση σε τέτοιες περιπτώσεις είναι να τηλεφωνήσεις στην εταιρία και να δεις τί έχει παιχτεί. Εμένα μια φορά σε παραγγελία από αγγλικό μαγαζί (καμμία σχέση με μουσική) είχε περάσει ένας μήνας και ούτε δέμα είχα λάβει ούτε λεφτά....

 

Τελικά τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι το δέμα ήταν ready for shipment απλά κάπου χάθηκε ένα τελευταίο confirmation. Κατ' ευθείαν την ίδια μέρα τα έστειλαν και σε 3 μέρες ήταν σπίτι μου.

 

BTW είναι εξαιρετικά δύσκολο να συνεννοηθείς με άγγλο από το τηλέφωνο, ειδικά με τους πιο βόρειους. Δεν καταλαβαίνεις τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου