Προς το περιεχόμενο

bugera 6262 γνωμες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οποιονδηποτε απο τους 2 παρεις θα εισαι μια χαρα, απο 'κει και περα αν μπορεις δοκιμασε τους ή δες κανα βιντεακι στο youtube για να ακουσεις τι χροια εχει ο καθενας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μπαγασα θελεις περισσοτερο gain απο αυτο που σου δινει η rp? ::) ::) ::) ::) ::)......εγω ειδικα σε studio αφαιρω πολυ πραγμα.......τεσπα γουστα ειναι αυτα...........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μπαγασα θελεις περισσοτερο gain απο αυτο που σου δινει η rp? ::) ::) ::) ::) ::)......εγω ειδικα σε studio αφαιρω πολυ πραγμα.......τεσπα γουστα ειναι αυτα...........

 

 

οχι μια χαρα ειναι η rp αλλα ρε συ πρεπει να με εχεις καταλαβει λιγο... μου αρεσει να παιζω καρφι σε ενυσχητη... εξαλλου ενα καλο κεφαλι λειπει απο τον εξολισμο μου...

 

-7 κιθαρες ,

-μια rp

-και ενας τραντζιστορατος :o παει ? δεν παει .... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οχι μια χαρα ειναι η rp αλλα ρε συ πρεπει να με εχεις καταλαβει λιγο... μου αρεσει να παιζω καρφι σε ενυσχητη... εξαλλου ενα καλο κεφαλι λειπει απο τον εξολισμο μου...

 

-7 κιθαρες ,

-μια rp

-και ενας τραντζιστορατος :o παει ? δεν παει .... 8)

 

 

δεν παει οντως γι'αυτο μπορει να μην σε ικανοποιει 100% η rp.......... ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως μια χαρα τους βλεπω...και πολυ παρεξηγημενους...

Ειδικα αυτος μου φαινεται κομπλε...και στο βιντεο παιζει καρφι στον ενισχυτη...

 

Χανιά....

Charvel Model 4 '88 - Prs tremonti Se

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες συμφωνώ απόλυτα με το ότι θερίζουν κεφάλια, ειδικά ο 6262(κατα εμού). ;D

 

Έκανα εκτενέστατη έρευνα στο youtube μιας και με ενδιαφέρει και έμενα το θέμα και απόσα είδα αξίζουν το παραμικρό ευρώπουλο. Μένει να διαβάσουμε κανένα review και σαφώς να τον δοκιμάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαφώς να τον δοκιμάσουμε.

 

το θεμα ειναι που να τους βρουμε...εδω στην ελλαδα απο οτι ειδα δεν υπαρχει ντιλερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Κάτοχος του 333XL (είχα και τον 333, harley benton και peavey classic 30) και παρα πολυ ευχαριστημένος.

Τα μόνα αρνητικά: 120W, πολύ βαρύς - έχω το 2*12 combo.

Τα χαρακτηρισικά που έχει είναι απίστευτα : ξεχωριστό EQ, ξεχωριστό level στο send και return το fx loop, presence, reverb, κ.α.

Επειδή και εγώ είχα το πρόβλημα, ότι δεν τους έβρισκα πριν τους πάρω, το μόνο που μπορώ να προτείνω, είναι επίσκεψη σπιτι μου αν και ο χρόνος μου είναι παρα πολυ περιορισμένος.

Στειλτε Pm και θα δουμε.

Δεν νομίζω οτι θα χάσεις πάντως με τους bugera.

Εγώ περιμένω πως και πως τον MAgician.  ;D και αν δεν υπήρχε οικονομική στενότητα θα χτύπαγα και τον V22,V55

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω πως και πως τον MAgician. 

Και εγώ, είμαι πολύ περίεργος για τον ήχο και την τιμή του βεβαίως-βεβαίως. Απο εμφάνιση πάντος σκίζει.

 

+1 για τους V22, V55.

 

Άρη,αν και είναι ωραίο να παίζεις καρφί στον ενισχυτή και να έχεις το γκάζι της λάμπας, τα 120W είναι πάρα πολλά.

Απο τη στιγμή που έχεις την RP γιατί δεν πας σε έναν "καθαρό" ενισχυτή όπως οι V ή ο BC? Η RP πάνω στον λαμπάτο δεν θα σε απογοητεύσει. Έχω και εγώ την RP (πλέον) και την έχω ήδη δοκιμάσει και σε τρανζίστορ και σε λάμπα, οι διαφορές είναι πολύ μεγάλες όταν παίζει στη λάμπα.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου