Προς το περιεχόμενο

Korg m50 mod. Η τρέλα δεν παέι στα βουνα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σερφάροντας στα korg forums κοιτάξτε τι πήγε και έκανε ο αθεόφοβος!

 

μου μπαίνουν και μένα ιδέες τώρα, αλλά έχει χάρη που είναι στην εγγύηση το m50...

rack_2.jpg.454662660ded40c6ea92c57f1a902118.jpg

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Σωστός '

Δεν είναι λίγοι αυτοί που τα θέλουν σε μορφή rack. Αν και στη συγκεκριμένη περίπτωση του βγήκε λιγάκι ... μεγάλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμίζει μια απ'τις κονσόλες ελέγχου για το nuclear missile launch που έβλεπα χθες στο Crimson Tide  :)

 

...ή τα controls απο το αερόστατο του Zorin...   ;)  ;D

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το Μ50, αλλά αυτό που βρίσκεται κάτω του είναι πολύ καλύτερο (Fantom-G). ;D

 

offtopic: Το stickerάκι "Expanded" που έχει το Fantom-G περνιέται όταν βάζεις ARX επεκτάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic: Το stickerάκι "Expanded" που έχει το Fantom-G περνιέται όταν βάζεις ARX επεκτάσεις;

 

Νομίζω ότι πρέπει να ισχύει το ίδιο στις srx με τις srjv-80 των σειρών xp.

Εγώ όταν είχα πάρει το xp-60 είχε δώρο την session και στικεράκι μέσα για να κολλήσεις πάνω στο όργανο "..plus 8Mb..."

χα χα 8 mb πλάκα είχε το 'χω ακόμη κολλήμένο από τότε.

 

Όπως είπα το "η τρέλα..." αναφέρεται στο m50 και στο ότι είναι αναπόσπαστο από το module από το κλαβιέ, καμιά σχέση με το m3.

Πάντως όταν λήξει η εγγύηση θα κάνω ένα σχετικό άνοιγμα να δω τι παίζει και πως τα κατάφερε και το έβγαλε και αν δεν εμπλέκονται αλυσοπρίονο & παγοκόφτης μπορεί να βγει κάτι ενδιαφέρων...

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταυρο,οταν το ανοιξεις θα δεις ποσο ευκολο ειναι να αποσπαστει απο το πληκτρολογιο.

Ευκολη μοντα η συνδεσμολογια του.

Εξυπνο το τυπακι..αλλα πολυ ασχημο το οπιτκο αποτελεσμα. Ειναι κι αυτη η ασημια που εχει το Φαντομ...κιτσ.... 8)

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή, για να καταλάβω... ο τύπος δεν είχε άλλη λύση?

Μήπως ήταν καλύτερα να ψαχτεί με ένα μεγαλύτερο-με περισσότερη εργονομία κτλ. έπιπλο

απ' το να καταστρέψει ένα synth?... θέλω να δω τι θα λέει αν τυχόν θελήσει να το πουλήσει... (αγρατσούνιστο... σε άψογη κατάσταση... σαν καινούργιο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμότερο να είχε δώσει κάποια φράγκα παραπάνω να είχε πάρει το M3-M. Και πλήρες workstation θα είχε, και πιο καλαίσθητο θα ήταν, και με πολύ καλύτερη φορητότητα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου