Προς το περιεχόμενο

το πρώτο μου κομματάκι...


andreashad92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σου φίλε και μπράβο!! Πραγματικά το κομμάτι σου με άγγιξε, προσέθεσα και κάτι δικές μου βλακειούλες λίγο Backroung και ένα μικρό ξεσπασματάκι που ίσως δεν κολλάνε καθόλου  ;D ;D Το ανεβάζω  ;D

Yellow_Rapped_Curtain_and_more.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου λες σίγουρα το nick σου είναι In love with my guitar και όχι keyboard?. Oι προσθήκες σου είναι ενδιαφέρουσες μόνο που δεν μπορούν να σώσουν ένα μάλλον μέτριο κομμάτι, με μέτρια μελωδία - παίξιμο της κιθάρας.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δηλώσει σε παλιότερα posts μου ότι το βασικό μου όργανο είναι τα keyboards/synths όπως μπορείς να δεις και στα clips που έχω ανεβάσει  ;D Απλά εδώ και ενάμισυ χρόνο έχω πάθει love with my guitar  :) άσχετα αν ακόμα είμαι κουλός.... και μάλλον θα παραμείνω χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ πολύ παιδιά... έμενα το μέτριο μου αρκεί προς το παρόν.... ασχολούμαι με την ηλ. κιθάρα ενάμιση χρόνο τώρα..... πιστεύω εχω περιθώρια για βελτίωση του παιξίματος και του improvisation μου.. ;D

Φίλε  InLoveWithMyGuitar πολύ ωραίες οι προσθήκες σου!!! θα τις κρατήσω αν δεν σε ενοχλεί!!

God's name is John...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου