Προς το περιεχόμενο

για το καλωσορισμα


djangos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν εχω παιξει πουθενα στη ζωη μου σε Live αλλα αν παιξω εννοειται θα σου στειλω ! δεν δουλευουν τα λινκ τι εννοεις ? δεν παιζουν τα κομματια ???? ωχ ! συγχωρεστε με ειμαι καιουργιος. να σου πω αρχικα πηγα να το ανεβασω ως mp3 αλλα μου ελεγε ο χρονος διαμονης μμου στο site εχει τελειωσει και δεν με αφηνε να ανεβασω ! για αυτο τα ανεβασα στο grooveshark

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζουν μια χαρά αλλά δεν κατεβαίνουν ώστε να τα κρατήσει κάποιος (ή δεν ξέρω να το κάνω εγώ). Ουτε είμαι αρκετα έμπειρος στο σάϊτ για να σου πω πως να ανεβάσεις σε MP3. Ισως βοηθήσει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα λες να πω και τι ακριβως εκανα να μου πειτε τι κανω λαθος. γραφω το μηνυμα ολα καλα, μετα περισσοτερες επιλογες, αρχειο βρισκω το αρχειο που θελω το ανεβαζει , παταω αποστολη και μου βγαζει το μηνυμα που σας ειπα. το ξανακανω γρηγορα με copy paste  το κειμενο τα ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια !δυστυχως δεν  ειμαι γυφτος αλλα ελπιζω να παρω χρωμα το καλοκαιρι μηπως παιξω καλυτερα ;)

 

Σε μερικούς κύκλους μέσα στο Noiz η προσφώνηση "Γύφτος" είναι τίτλος τιμής!  ;)

 

Για τα mp3 που δε σου ανεβαίνουν, τι μέγεθος έχουν? Και με τι browser δουλεύεις?

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω foxxxxx απο browsers osous 8ες safari chrome opera mozzila konqueror linux και windows τιποτα . το γυφτικο ειναι κοντα 6 mb αυτο προσπαθουσα να ανεβασω. θα ξαναπροσπαθησω τωρα αλλη μια να το ανεβασω κιολας το τσιγγανικο

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη για το οφτοπικ, αλλά να επισημανω πως το μέγεθος ΚΑΙ των δυο συνημμενων δεν πρεπει να ξεπερναει τα 9000 kb, αλλιως σου βγάζει το μήνυμα που σου έβγαλε.

 

το mp3 το κατέβασα κι εγώ, για την "cool evening" playlist μου ;)

 

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου