Προς το περιεχόμενο

Τι σου ΄ναι το ρημάδι το δάκτυλο... (Mike Landau)


afiltroi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

H μπαντα της συγκεκριμενης τραγουδιστριας ΕΙΝΑΙ κορυφαια και ΑΙΩΝΕΣ μπροστα απο ΟΠΟΙΑΝΔΗΠΟΤΕ ελληνικη μπαντα ever :!:

 

ειναι επιεικως ΑΣΤΕΙΟ να συγκρινουμε ΑΥΤΗ τη μπαντα (αλλα και αυτη την τραγουδιστρια,η οποια παρεμπιπτοντως μαμαει κανονικα) με τις ελληνικες σκυλομπαντες :lol: μονο ο ΝΤΡΑΜΜΕΡ να επαιζε ΜΟΝΟΣ του & παλι ΑΙΩΝΕΣ μπροστα θα ηταν (παλι παρεμπιτοντως τι ΝΤΡΑΜΜΙΣΤΑΡΑΣ ειναι αυτος θεε μου!! 8O )

 

ο Λανταου τη δουλεια του κανει και παρα πολυ καλα μάλιστα.. :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μπαντα της συγκεκριμενης τραγουδιστριας ΕΙΝΑΙ κορυφαια και ΑΙΩΝΕΣ μπροστα απο ΟΠΟΙΑΝΔΗΠΟΤΕ ελληνικη μπαντα ever :!:
Δεν είσαι ακριβής (περιέργως). Δεν είναι αυτή η μπάντα μπροστά, αλλά οι ελληνικές μπάντες είναι αιώνες πίσω από (έστω) αυτήν την μπάντα. Δεν είναι το ίδιο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μπαντα της συγκεκριμενης τραγουδιστριας ΕΙΝΑΙ κορυφαια και ΑΙΩΝΕΣ μπροστα απο ΟΠΟΙΑΝΔΗΠΟΤΕ ελληνικη μπαντα ever :!:

 

ειναι επιεικως ΑΣΤΕΙΟ να συγκρινουμε ΑΥΤΗ τη μπαντα (αλλα και αυτη την τραγουδιστρια' date='η οποια παρεμπιπτοντως μαμαει κανονικα) με τις ελληνικες σκυλομπαντες :lol: μονο ο ΝΤΡΑΜΜΕΡ να επαιζε ΜΟΝΟΣ του & παλι ΑΙΩΝΕΣ μπροστα θα ηταν (παλι παρεμπιτοντως τι ΝΤΡΑΜΜΙΣΤΑΡΑΣ ειναι αυτος θεε μου!! 8O )

 

ο Λανταου τη δουλεια του κανει και παρα πολυ καλα μάλιστα.. :wink:[/quote']

 

Γεια σου ρε μεγάλε Superfunk! 8) Και το αστείο είναι ότι ο Landau σε αυτό το session χρησιμοποιεί ένα Matchless HC30!!! (Έναν ενισχυτή που είναι διάσημος για τα καθαρά και 'καθαροβρώμικά του!)

P>Sloppy Kingdom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Heart Shaped Box.......................

http://www.youtube.com/watch?v=H905nhg1CJU

 

Kαλή ακρόαση.

 

Καλα ο θειος ειναι μεγαλος αλητης(με τη καλη εννοια φυσικα). Και να πω ξανα τι τρομερος ηχος ειναι αυτος!!!!!!!!!

 

Εχω μια ενσταση ομως afiltroi. Ο αφαλος του, που ειναι? :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Heart Shaped Box.......................

http://www.youtube.com/watch?v=H905nhg1CJU

 

Kαλή ακρόαση.

 

Καλα ο θειος ειναι μεγαλος αλητης(με τη καλη εννοια φυσικα). Και να πω ξανα τι τρομερος ηχος ειναι αυτος!!!!!!!!!

 

Εχω μια ενσταση ομως afiltroi. Ο αφαλος του' date=' που ειναι? :P :D[/quote']

 

Objection rejected. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου