Προς το περιεχόμενο

Michael Kelly Guitar


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά..Τον τελευταίο καιρό έχω καταλήξει στο να πάρω μια Michael Kelly κιθάρα...Είμαι όμως ανάμεσα σε δύο μοντέλα..

 

Στην Michael Kelly Patriot Black me Rockfield μαγνήτες και στην Michael Kelly Patriot Decree Black Vapor με Michael Kelly PAF μαγνήτες...

 

Έχω καταφέρει να τσεκάρω αρκετά την πρώτη τόσο σε θέμα βολέματος στο χέρι όσο και σε θέμα ήχου...Την δεύτερη δεν την έχω ακούσει καθόλου..Και έχω μία απορεία όσον αφορά τους μαγνήτες της..Δηλαδή αν αξίζουν και επίσης αν είναι passive;

Ποιά η δική σας γνώμη;Ποιά προτείνετε;

 

Τέλος επειδή τις βρήκα στο Musik-Schmidt σε τρελή προσφορά αξίζει να την πάρω απο εκεί ή θα έχω διάφορα θεματάκια και θα ψάχνομαι;

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω αυτή με τους rockfield γιατί οι rockfield είναι και γαμώ τους μαγνήτες, Τι φοράει πάνω αυτή τους fats-ass ή τους καινούριους ενεργούς black betty?

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω την michael kelly vex deluxe με rockfield mafia μαγνητες και μπορω να πω οτι κατα την δικη μου γνωμη ακουγονται καλυτερα , ποιο καθαρα και με περισσοτερα μπασα απο τους EMG 81/60 που ειχα σε μια αλλη κιθαρα.Πριν την αγορασω φορουσε τους black betty αλλα εκανα συμφωνια να μου βαλει τους mafia κια ετσι την πηρα 120 ευρω φθηνοτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω την michael kelly vex deluxe με rockfield mafia μαγνητες και μπορω να πω οτι κατα την δικη μου γνωμη ακουγονται καλυτερα , ποιο καθαρα και με περισσοτερα μπασα απο τους EMG 81/60 που ειχα σε μια αλλη κιθαρα.Πριν την αγορασω φορουσε τους black betty αλλα εκανα συμφωνια να μου βαλει τους mafia κια ετσι την πηρα 120 ευρω φθηνοτερα..

 

Oi black betty δεν σε άρεσαν?

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oi black betty δεν σε άρεσαν?

Mια χαρα ηταν.Την Vex την δοκιμασα σε εναν Β-52 και μου αρεσε πολυ με τους black betty,πιο πολυ απο τους ΕΜG θα ελεγα απλα ηθελα μια κιθαρα με passive μαγνητες και ετσι κ αλλιως σκεφτομουν να βαλω seymour duncan αργοτερα οποτε με βολευε καλυτερα να την παρω φθηνοτερα γιατι με τα λεφτα που γλυτωσα θα μπορουσα να βαλω τους μαγνητες που θελω.Γι'αυτπ και δεν πηρα και πολυ στα σοβαρα τους mafia αλλα ανακλαυψα οτι ειναι αξιοπρεπεστατοι μαγνητες κια με δυνατο output. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου