Προς το περιεχόμενο

ΩΔΕΙΟ ΝΑΚΑΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΩΔΕΙΟ ΤΟΥ ΝΑΚΑ?ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?Κ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΝΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΕΣ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται σε ποιο παραρτημα του ωδειου θα εισαι ποιος καθηγητης θα σε αναλαβει και πολλους αλλους παραγοντες..απο υλη παντως εχει πολυ ψηλα στανταρ,μιλωντας παντα για μπασο...αλλα σου λεω...εξαρταται απ τον καθηγητη...Ενα απ τα αρνητικα ειναι το οτι σταματισανε τα εργαστηρια...δεν ξερω αν τα επαναφερουν...Οπως και να χει ομως μπαινεις εκει μεσα οτι να ναι και βγαινεις μουσικος επιπεδου

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το γενικεύεις,δεν εχεις πάει σε όλα τα ωδεία του Νάκα

Για αυτο και λεω οτι εξαρταται απ το παραρτημα τον καθηγητη και πολλα αλλα...το μονο στανταρ ειναι η υλη...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και κατι αλλο σημαντικο..τα εργαστηρια σε καποια παραρτηματα παιζει και να γινονται ειτε με  καποια επιβαρυνση οικονομικη ειτε χωρις...Στο δικο μας τουλαχιστον δεν τα καναμε αλλα μη σε παρω και στο λαιμο μου..δεν ξερω τι γινεται αλλου...ευχαριστω τον φιλο gamike που μου το επισυμανε..

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΙΟΥΡΤΣΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ.ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΙΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΗΓΑΤΕ;ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ.(ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΩΔΕΙΟ ΤΟΥ ΝΑΚΑ?ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?Κ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΝΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΕΣ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Τι πληροφορίες συγκεκριμένα; Το ωδείο το ίδιο δεν μπορεί να στις απαντήσει αν πάρεις τηλέφωνο εκεί;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΙΟΥΡΤΣΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ.ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΙΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΗΓΑΤΕ;ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ.(ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ)

Επειδη δεν θελω να κανω διαφημηση θα σου πω απλα οτι ειναι ενα παρα παρα πολυ καλο ωδειο και η κατευθηνση των σπουδων ειναι η τζαζ.Περα απ τον Κιουρτσογλου υπαρχουν και αλλοι παρα πολυ καλοι μουσικοι οπως Π.χ ο Γιαννης ο Αννινος και παρα παρα πολλοι αλλοι...Μπορεις να μπεις στο www.nakas.gr για περισσοτερες λεπτομεριες...ελπιζω να σε βοηθησα

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχε υπ'όψη σου στην επιλογή σου ότι ο καθηγητής δεν χρειάζεται να είναι γνωστός και τρελός παιχταράς, αρκεί να μπορεί να σου μεταδώσει τις γνώσεις που χρειάζεσαι. Πολλοί το μπερδεύουν αυτό πολύ συχνά. Υπάρχουν μεγάλοι παίκτες που ορισμένες φορές δεν μπορούν να σου μεταδώσουν το όλο θέμα, ή πολύ απλά δεν υπάρχει αυτό το "κλικ" ανάμεσα σε δάσκαλο και μαθητή.

 

Κατά τ'άλλα, καλό θα είναι τις απορίες σου να τις απαντήσει το ίδιο το ωδείο και όχι το ράδιο αρβύλα στο οποιοδήποτε forum, και φυσικά να αξιολογήσεις ο ίδιος τους καθηγητές και το κατά πόσον είναι κατάλληλοι για 'σένα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου