Προς το περιεχόμενο

επιστροφη στο thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περα απο την οποια επικοινωνια με Τομαν..και καθε εμπορο...Μπορει να γινει επιστροφη προϊοντος και να παρεις τα λεφτα σου πισω επειδη δεν σου αρεσει?

 

και όμως μπορείς!

 

έχουμε καλομάθει τους έλληνες έμπορους, που, ορισμένοι, ούτε αλλαγή με άλλο αντικείμενο δεν δέχονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ο apostolishxc πόσταρε τη διαδικασία, τι άλλο χρειάζεσαι;

 

στις ΗΠΑ αυτό υποστηρίζεται by default, στην (κανονική) ευρώπη συχνά, και στο ελαδιστάν "μετά την απομάκρυνσιν εκ του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους... Μήπως καποιος απο εσας εχει εμπειρια με επιστροφη οχι ελλατωματικου εξοπλισμου απλα κατι που αγορασε απο thomann και δεν του αρεσε και τελικα το γυρισε πισω και πηρε τα λεφτα του??? Αν ναι ποσο είναι το κοστος επιστροφης βρε παιδια για να ξερω και εγω??? μηπως παει αναλογα με τα κιλά??? ξερει κανεις σας τη διαδικασια??? Ευχαριστω προκαταβολικα

πριν καμποσα χρονια ειχα παρει κατι ελατωματικο πηρα τηλ τους το ειπα,στειλανε courier σπιτι μου,το παραλαβανε και μου στειλαν καινουριο ;)

www.emmonogrizo.gr

www.myspace.com/emmonogrizo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια χωρίς να είμαι 100% σίγουρος...Νομίζω οτι μόνο στην περίπτωση που κάτι είναι ελλατωματικό δεν πληρώνεις τίποτα για την επιστροφή και την αλλαγη...Σε  περίπτωση που κάτι δεν σου αρέσει αλλά είναι κομπλέ λειτουργικά αναλαμβάνεις νομίζω όλα τα έξοδα επιστροφής!Τουλάχιστον αυτό μου έχουν πει γιατί στην πόλη που μεγάλωσα δεν υπήρχαν επιλογές για δοκιμή οπότε μου φαινόταν κομπλέ λύση ώστε να μπορώ να δοκιμάζω διάφορα πράγματα που με ενδιέφεραν!

 

Πάντως περιέργο μου φαίνεται γιατι και με τον ένα μηνα που έχεις περιθώριο για την επιστροφή θα μπορούσες κάθε μήνα να αλλάζεις και εξοπλισμό! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει από τη στιγμή που υπάρχει πρόβλημα με το μηχάνημα.

 

Ισχυει και στην Ελλαδα, τουλαχιστον σιγουρα για e-shops...

 

Εννοειται βεβαια σε ενα ευλογο χρονικο περιθωριο και φυσικα αν δεν εχει πειραχτει η συσκευασια.

 

ΟΛΑ αυτα θα πρεπει να αναγραφονται στους ορους πληρωμων-παραγγελιων-επιστροφων που υποχρεουνται να εχουν ολοι.

 

Απλα καλο θα ειναι να ριχνουμε μια ματια και εκει πριν αγορασουμε απο καπου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου