Προς το περιεχόμενο

Bass stuff!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τα δύο μπορεί κάποιος να τα βγάλει άχρηστα σε 2 λεπτά γιατί πολυ απλά παίζει τεράστιο ρόλο τι σήμα θα δώσεις και η παραμικρή ρύθμιση αλλάζει τρομερά τον ήχο!

Φιλος κιθαριστας εβγαλε ηχαρα με το Qtron με Squier απο στουντιο σεταρισμενη χαλια και ενας αλλος φιλος με custom κιθαρα δεν μπορουσε με τιποτα να το παιξει..

Δεν μπορουσες να εισαι ποιο σωστος!!!Φοβερα πεταλια!!!

Και κατι αλλο...

Ενα απ τ αγαπημενα μου πεταλια ειναι και το small clone!!!Απιστευτο Chorus και Vibratoγια μπασο!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι σχετικο για να μην ανοιγω νεο τοπικ..Οπως εγραψα ποιο πανω ενα απ τα αγαπημενα μου πεταλια ειναι το Small Clone...Ωντας ομως κιθαριστικο πεταλι και εγω μπασο παιζω,υπαρχει καμια μοντιφα για να γινει ακομη καλυτερο?Σκεφτομαι ας πουμε...Αναστασακης?Ευχαριστω

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι σχετικο για να μην ανοιγω νεο τοπικ..Οπως εγραψα ποιο πανω ενα απ τα αγαπημενα μου πεταλια ειναι το Small Clone...Ωντας ομως κιθαριστικο πεταλι και εγω μπασο παιζω,υπαρχει καμια μοντιφα για να γινει ακομη καλυτερο?Σκεφτομαι ας πουμε...Αναστασακης?Ευχαριστω

 

Δεν θα εχει κανενα ιδιαιτερο νοημα. Τα modulation πεταλια κατα κανονα δεν κοβουν χαμηλες συχνοτητες, οπως συμβαινει με πολλα (οχι ολα) κιθαριστικα drive. Το small clone ανταποκρινεται μια χαρα στο μπασο ως εχει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου