Προς το περιεχόμενο

M-Audio ProKeys 88


playel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες κινδυνεύοντας  να σας ζαλίσω, θέλω να ρωτήσω και κάτι ακόμα.!Είδα στου thomann.de ένα ηλεκτρικό πιάνο THOMANN SP-5100.Εάν το αγοράσω ανταλακτικά απο πού θα βρίσκω?π.χ επαφές για τα πλήκτρα κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες κινδυνεύοντας  να σας ζαλίσω, θέλω να ρωτήσω και κάτι ακόμα.!Είδα στου thomann.de ένα ηλεκτρικό πιάνο THOMANN SP-5100.Εάν το αγοράσω ανταλακτικά απο πού θα βρίσκω?π.χ επαφές για τα πλήκτρα κλπ...

Μάλλον η ίδια η εταιρία έχει και το σέρβις. Στείλε ένα e-mail στον Πέτρο Ναλμπάντη που είναι ο υπεύθυνος πωλήσεων για την Ελλάδα. Θα σε εξυπηρετήσει άμεσα.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνησε μεσω e-mail με το επισημο σαιτ που εχει στη σελιδα και γραψε υπόψιν Ναλμπαντη. Θα σε βρει εκεινος.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

@playel αν ενδιαφέρεσαι πουλάω το pro key 88 sx, το έχω ανεβάσει στις αγγελίες.

 

Όπως και να' χει, προσωπικά πιστεύω ότι είτε με το sono είτε με το pro keys 88 sx, θα μείνεις αρκετά ευχαριστημένος, έχουν πολύ καλές δυνατότητες και ήχους για την τιμή τους (στην επίσημη σελίδα της m-audio έχει και mp3 demos πάντως).

 

40-νότες πολυφωνία δεν το θεωρώ καθόλου πρόβλημα, αφού αναφέρονται στο audio παίξιμο, όπου σπάνια (ή ποτέ) δε θα παίξεις 40 νότες με τα δυό σου χέρια, ενώ έχει σημασία μόνο όταν πατήσεις sustain pedal και συνεχίζεις και πατάς κι άλλες νότες, η 1η,2η,3η.. από τις 40,41,42 νότες θα αρχίσουν να χάνονται. Αλλά αυτό δεν το προσέχεις και σπανιότατα συμβαίνει, δηλαδή πρακτικά 40 νότες πολυφωνία θα σου είναι αρκετές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου