Προς το περιεχόμενο

Fame Story & BoneyM


kourosava

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

χε χε όντωςςςς... μάλλον έτσι θα γίνει...Ο τηλεοπτικός θεός έχει ιδιαίτερη αδυναμία στα ζώα...

"elavd ...κανίς στον τόπο σου..."

:lol: :lol: :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eμενα μου φανηκε οτι επαιζε live παντως αυτο το καρναβαλι. οι Boney m ομως ηταν σιγουρα κονσερβα οπως ειπωθηκε.

 

αν και με πηρε ο υπνος και ειδα κανα μισαωρο, συμπληρωσα την ενημερωση για το τι εγινε στο φειμ μεσω πασης φυσεως εκπομπων και αυτο που καταλαβα ηταν οτι το κριτηριο τους ειδικα φετος ηταν η εμφανιση.

ουτε μια κοιλιτσα μια φαλακριτσα καμια χοντρουλα . ολοι και ολες τυπικα μορφοι/ες . ρατσιστικο μου μοιαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αποκορύφωμα το χορευτικό μιας απίστευτης "αοιδούς" πολύ ... καλήπυγης...στο SEX της Κοκκίνου' date=' όπου έσκυψε τουρλώνοντας τα κάλη της, αλλά το μίνι φορεματάκι της δεν ήταν αρκετό να κρύψει τις...αμυγδαλές της...

Αλλά η εμπειρία από πίστα (ή στριπτιζάδικο) φάνηκε, όταν κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή έβαλε το χέρι της και μας στέρησε το θέαμα εκ των όπισθεν...

[/quote']

 

Ω, ρε μάστορα!

 

Το διάβασα που το έγραψες και έκανα ζάπινγκ στις μεσημεριανές εκπομπές για να το δω (βοηθάνε και στη χώνεψη, btw).

 

Τελείως, μα τελείως επαγγελματική κίνηση! 8O :D

 

 

Ο τυπάς που έπαιζε drums και τον θάβετε είναι κάποιου είδους γνωστό φρούτο;

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ειπαν οτι ηταν ντραμερ με την βισσυ και κατι τετοια. καλα επαιζε οκ . ενταξει μην ειμαστε αδικοι χρειαζονται κατι τετοια κολπα αλλα το συγκεκριμενο ηταν ατοπο νομιζω. μου αρεσε το θεμα που επαιζε ομως . δεν αρεσε σε κανεναν αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διάβασα που το έγραψες και έκανα ζάπινγκ στις μεσημεριανές εκπομπές για να το δω (βοηθάνε και στη χώνεψη' date=' btw).

 

Τελείως, μα τελείως επαγγελματική κίνηση! 8O :D [/quote']

 

Όταν λέει κάτι ο elavd να τον ακούτε! :D

 

respect.gif

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί δεν κάνουμε μια δικιά μας πατέντα;

 

1) Θα γεμίσουμε κάμερες το σπίτι του Superfunk και θα κλειστούμε μέσα

 

2) Θα κρατάμε κιθάρες, μπάσα, πλήκτρα, τύμπανα κ.ο.κ. και καλά ότι είμαστε talent show...

 

3) Θα τσακωνόμαστε για τον Hammet, για το Guitar Rig και για τα κουρδισμένα καδρόνια της ¶πω Ανατολής

 

4) Θα μας κάνουνε οι διάφορες εκπομπές...βεντέτες...

 

pm στον Superfunk γιά συμμετοχές, θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας :lol: :lol: :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

1) Θα γεμίσουμε κάμερες το σπίτι του Superfunk και θα κλειστούμε μέσα...

 

Antouan, βρήκες δουλειά!!! :D :D :D

 

Εγω.....Ευταξίας!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαπαπαπα..........ζημιες που θα γινουν...αλλα μονο με εσας τους μαντραχαλους δεν μπαινω....θελω και τα απαιραιτητα επιπλα...για να τα κανω Κου Πε Πε!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

Επιπλα=Αμυαλες Γκομενες...Κουτορνιθια με πλουσια προσοντα...Υποψηφιες Σουπερ Σταρ με στηθος πετρα και πισινο τουμπανο.... :D [/img]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου