Προς το περιεχόμενο

Fame Story & BoneyM


kourosava

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω λέω να μαζευτούμε καμία εικοσαριά και να πάμε να δούμε κάποιο από τα γυρίσματα. :) :) :)

 

Μη το γελάς καθόλου!!

Είναι η επόμενη πρόταση για το νέο meeting του noiz!! :lol:

Εννοείται βέβαια ότι θα ανέβουμε στη σκηνή, θα αρπάξουμε τα όργανα απ τους μουσικούς και θα jammαρουμε live μέχρι να μας μαζέψουν οι security!:lol: :lol:

Αυτό θα είναι (και) Μουσικό (και) Show! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όσοι δεν το είδατε, περιμένετε απόψε στις 12 να δείτε στιγμιότυπα στον Θέμο!!!

 

Δεν ξέρω αν ακούγατε ότι συνεχώς ξεχνούσαν τα μικρόφωνα των συντελεστών ανοικτά, και ενώ έπαιζε βίντεο ή μιλούσε κάποιος, ακουγότανε παράλληλα και ομιλίες...

 

Αποκορύφωμα το χορευτικό μιας απίστευτης "αοιδούς" πολύ ... καλήπυγης...στο SEX της Κοκκίνου, όπου έσκυψε τουρλώνοντας τα κάλη της, αλλά το μίνι φορεματάκι της δεν ήταν αρκετό να κρύψει τις...αμυγδαλές της...

Αλλά η εμπειρία από πίστα (ή στριπτιζάδικο) φάνηκε, όταν κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή έβαλε το χέρι της και μας στέρησε το θέαμα εκ των όπισθεν...

 

Η συνέχεια απόψε στο Θέμο...(ΣΙΓΟΥΡΑ θα το δείξει και θα με θυμηθείτε ;))

 

Όσο για τον κ.κ. Bonney M έχω να του πω αφιερώσω το Cocaine του J.J. Cale...

 

:roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται βέβαια ότι θα ανέβουμε στη σκηνή' date=' θα αρπάξουμε τα όργανα απ τους μουσικούς και θα jammαρουμε live μέχρι να μας μαζέψουν οι security![/quote']

 

Το μόνο θετικό χθες, ήταν ότι η μουσική ήταν Live!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aναμείνατε στο ακουστικό σας... Oι νέοι πετρέληδες, μόλις μπήκαν στο φούρνο και ψήνονται. Σε λίγο καιρό θα τους φάμε στη μάπα με σως απο heaven...

Σε όποιον ακούει: μην τους δώσουμε μουσικό άλλοθι (όπως έγινε στο παρελθόν απο διάφορους). Kάντε τους πέρα! Ότι "κι αν πίνουν και σε 'μας δεν δίνουν" !!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο θετικό χθες' date=' ήταν ότι η μουσική ήταν Live!!![/quote'] Σιγά μην ήταν... Τουλάχιστον ο ντράμερ που είδα ήταν ΑΣΧΕΤΑ αυτά που κτύπαγε με αυτά που άκουγα, και όσο για τους Boney M οι γυναικείες φωνές ήταν αυτές που θυμόμουν από το δημοτικό ΑΚΡΙΒΩΣ.

 

Πάντως αν είναι έτσι η live μουσική, τότε τα κομπιούτερ θα κατακτήσουν τον κόσμο (όπως και κάνουν άλλωστε).

 

Συμφωνώ ότι ο Θέμος δεν θα χάσει την ευκαιρία - εκτός αν αποδειχτεί ότι κόρακας κοράκου μάτι δεν βγάζει...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο θετικό χθες' date=' ήταν ότι η μουσική ήταν Live!!![/quote'] Σιγά μην ήταν... Τουλάχιστον ο ντράμερ που είδα ήταν ΑΣΧΕΤΑ αυτά που κτύπαγε με αυτά που άκουγα, και όσο για τους Boney M οι γυναικείες φωνές ήταν αυτές που θυμόμουν από το δημοτικό ΑΚΡΙΒΩΣ.

 

Προφανώς ο elavd μιλάει για τα υπόλοιπα τραγούδια που έλεγαν τα παιδιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εγώ πάντως νόμισα ότι απλώς άλλαξαν τίτλο στα ...καλιστεία του ΑΝΤ1...(α πρόσθεσαν και άντρες...).

Πάντως ο ανεκδιήγητος κατά τ΄άλλα τριανταφυλίδης έδωσε το...στίγμα με κριτική του σε αοιδό..." από τον ...λαιμό και κάτω τα πήγες περίφημα"... :D :D :D

Αποκορύφωμα στο τέλος που βάλαν σε συναγωνισμό το εκκολαπτόμενο κανίς με την χοντρούλα "Aretha"...Νάχουμε και άλλοθι βρε αδελφέ για την παρασπονδία στην εικαστική πανδαισία...δεν το θέλαμε εσείς ψηφήσατε..

Όοοοοξξξωωωωωωωωωωωωωωωω.....

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκορύφωμα στο τέλος που βάλαν σε συναγωνισμό το εκκολαπτόμενο κανίς με την χοντρούλα "Aretha"...Νάχουμε και άλλοθι βρε αδελφέ για την παρασπονδία στην εικαστική πανδαισία...δεν το θέλαμε εσείς ψηφήσατε..

 

Κι όμως...γιατί εγώ έχω το προαίσθημα ότι η "φιλευσπλαχνος παραγωγούλα" θα λυπηθεί το κανίς και τελικά θα μπούνε κι οι 2 τους στο παιχνίδι???

 

:roll: :roll: :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον ο ντράμερ που είδα ήταν ΑΣΧΕΤΑ αυτά που κτύπαγε με αυτά που άκουγα...

 

O Κουβατσέας ήταν για κλωτσές με τις ανοησίες που έκανε και έπαιζε. Όλοι οι ελληνάδες φίλοι μου που ξέρουν ότι παίζω Drums μου μιλάνε για αυτόν και χτες τον είδα πρώτη φορά και ντράπηκα που είμαι drummer. Σίγουρα θα ξέρει να παίζει καλά, αυτά τα ανούσια καραγκιοζιλίκια τι παριστάνουν όμως; Και δεν έπαιξε και τίποτα πανάθεμα τονε! Ρε είδωλα που φτιάχνουμε εδώ στην ψωροκώσταινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου