Προς το περιεχόμενο

Naturally Blond - Pocker face Lady Gaga Cover


fuzzman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξέρω πώς τα καταφέρνω πάντα.... αλλά όποτε ανοίγω θέμα γίνεται σφαγή.... πριν ξαναποστάρω κάτι θα το σκέφτομαι καλύτερα.. ωραία η παραπάνω διασκευη by the way

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε κακο και αυτο με τους μπασιστες που ξερουν αρμονια...warwick ασε τους αυτοσχεδιασμους καλυτερα  >:( >:( ;D ;D.Βρες μια τζαζ-fusion μπάντα και κανε οτι θες... ;) ;) ;).Αν εχεις τιποτα αλλο απο αλλη μπάντα η κατι αλλα δικα σου ποσταρε τα μη μασας.

 

Ωραια διασκευη πάντως παιδια.Εμένα μου αρεσε πολυ.Πολλες διασκευες απο καπου ειναι κλεμμένες και αυτες οποτε δεν ειναι και τοσο θέμα.οι λογοι πολυσυζητημενοι...keep on rocking!!!

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις τιποτα αλλο απο αλλη μπάντα η κατι αλλα δικα σου ποσταρε τα μη μασας.

Δηλαδη μου επιτρεπεις να ποσταρω? ??? ??? ??? ??? :o :o :o :o

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρεσει που θες και κουβέντα... ;D ;DΣε αυτα που συμμετεχω και γω να το συζητησουμε...για τα αλλα κανε οτι θες.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και επείδη γράφετε οτι ειδα το παραπάνω video και εκλεψα την διασκευη, ποσταρω την διασκευη που είχα κάνει οταν είχε πρωτοβγει το κομμάτι, την οποια ειχα γράψει άθλια στο pc μου. απο κεί μας ήρθε να το παίξουμε με την μπάντα μου αλλα στην μπάντα είμαστε κιθάρα μπάσο τύμπανα, οπότε δέν βγήκε και ότι καλύτερο.... και όπως είπα ψάχνουμε και πληκτρά.

Poker_Face_Lady_Gaga_cover.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειτε κλεμμενη ειτε οχι δεν εχει σημασια,ειναι πολυ ωραια.Ειδικα το mp3 που ανεβασες μου αρεσε πολυ.

 

Παντως πολλες τυχαινει να ετοιμαζουμε μια διασκευη και μετα απο λιγο καιρο να βλεπουμε αλλους να εχουν κανει κατι παρομοιο.Το ειχα παθει με το my number one...

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειτε κλεμμενη ειτε οχι δεν εχει σημασια,ειναι πολυ ωραια.Ειδικα το mp3 που ανεβασες μου αρεσε πολυ.

 

Παντως πολλες τυχαινει να ετοιμαζουμε μια διασκευη και μετα απο λιγο καιρο να βλεπουμε αλλους να εχουν κανει κατι παρομοιο.Το ειχα παθει με το my number one...

 

ναι μωρέ χαβαλές να γίνεται... αλλά εγώ το πήρα το μάθημα μου.. δεν ξαναποστάρω τίποτα υλικό από μπάντα μου, και ας είναι ότι πιο τέλειο υπάρχει, δεν μπα να παίζω και στους νέους pink floyd που λέει ο λόγος. Εδώ πέρα είναι σαν το Ελλάδα έχεις ταλέντο... αφού δεν μου την είπανε και για τις στιλιστικές μου απόψεις και για την κίνηση μου στη σκηνή πάλι καλά να λέω. Από δω και πέρα θα χρησιμοποιώ το noiz μονό για τις αγγελίες και για το music technology.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη μασας ρε συ.Ετσι ειναι αυτα.Δεν σου ειπε κανενας οτι ειναι ασχημο αλλα και να σου ελεγε δεν λεει κατι αν ξερεις να το φιλτραρεις.Υπαρχουν καλες γνωμες εδω.Εμενα πάντως θα με ενδιεφερε να ακουσω και αλλα στο μελλον και ειδικα αφου πάρετε πληκτρα.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου