Προς το περιεχόμενο

New Line6 Pod HD series


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Τσεκάρετε και φωτό, απ'όλες τις γωνίες.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 608
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

το 300 ειναι για τα κυβικα μου απο θεμα τιμης.....(δεν βλεπω φωτο ομως μονο το 500 εχει)......αντε ας κανει καποιος την αρχη να μας πει τι λεει......κυριως καποιος που εχει το Χ3 για να κανει συγκριση.....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 300 ειναι για τα κυβικα μου απο θεμα τιμης.....(δεν βλεπω φωτο ομως μονο το 500 εχει)......αντε ας κανει καποιος την αρχη να μας πει τι λεει......κυριως καποιος που εχει το Χ3 για να κανει συγκριση.....

 

Του Χ3 είμαι σίγουρος ότι θα του πίνει το αίμα.

 

Ο Marillion υποσχέθηκε μέχρι και Α/Β test με το Fractal και να είσαι σίγουρος ότι κάπου εκεί δίπλα θα είμαι και εγώ.  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του Χ3 είμαι σίγουρος ότι θα του πίνει το αίμα.

 

Ο Marillion υποσχέθηκε μέχρι και Α/Β test με το Fractal και να είσαι σίγουρος ότι κάπου εκεί δίπλα θα είμαι και εγώ.  ;)

εεε αμα ειναι ετσι ,κανε λιγο πιο κει γιατι πες στον ΓΙΩΡΓΟ οτι θα ερθω και 'γω ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Marillion υποσχέθηκε μέχρι και Α/Β test με το Fractal και να είσαι σίγουρος ότι κάπου εκεί δίπλα θα είμαι και εγώ.  ;)

εεε αμα ειναι ετσι ,κανε λιγο πιο κει γιατι πες στον ΓΙΩΡΓΟ οτι θα ερθω και 'γω ;D

Και τι θα καταλάβετε? Έχετε εσείς γραφιτένιο μπράτσο? ;D ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι θα καταλάβετε? Έχετε εσείς γραφιτένιο μπράτσο? ;D ;D ;D

εγω θα παω γιατι καθε φορα κερναει ελληνικο καφε απο τα χερακια του.........οχι για το axe και το pod.....δεν με ακουμπανε.......ο τσαμπα καφες ομως ειναι αλλο πραγμα....κριση βλεπεις :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα παω γιατι καθε φορα κερναει ελληνικο καφε απο τα χερακια του.........οχι για το axe και το pod.....δεν με ακουμπανε.......ο τσαμπα καφες ομως ειναι αλλο πραγμα....κριση βλεπεις :P

 

Και ο εσπρέσσο του είναι άπαιχτος!  8) ;D

 

Marathon, όταν το κανονίσουμε πάντως, θα πρέπει επιτέλους να γίνει σαν το event που λέγαμε τότε για το Axon, κλπ, με βίντεο, ηχογραφήσεις και τα σχετικά. Φέρνω ό,τι θέλετε. 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marathon, όταν το κανονίσουμε πάντως, θα πρέπει επιτέλους να γίνει σαν το event που λέγαμε τότε για το Axon, κλπ, με βίντεο, ηχογραφήσεις και τα σχετικά. Φέρνω ό,τι θέλετε. 

Δεν χρειάζεται να φέρεις τίποτα...έχουμε Mac κύριος!!!! ;D ;D

Την ημερομηνία κλείστε μόνο για το test drive.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εγω θα παω γιατι καθε φορα κερναει ελληνικο καφε απο τα χερακια του.........οχι για το axe και το pod.....δεν με ακουμπανε.......ο τσαμπα καφες ομως ειναι αλλο πραγμα....κριση βλεπεις :P

 

Και ο εσπρέσσο του είναι άπαιχτος!  8) ;D

 

 

Ξεχνάτε το σημαντικότερο!!

την οροφή που συντονίζεται και τρίζει ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 300 ειναι για τα κυβικα μου απο θεμα τιμης.....(δεν βλεπω φωτο ομως μονο το 500 εχει)......αντε ας κανει καποιος την αρχη να μας πει τι λεει......κυριως καποιος που εχει το Χ3 για να κανει συγκριση.....

 

http://www.thomann.de/gr/prod_bdb_AR_251274.html?image=0&sid=954c8cd2e4286e4e31473f0b596ac5cb

http://www.thomann.de/gr/prod_bdb_AR_251274.html?image=1&sid=954c8cd2e4286e4e31473f0b596ac5cb

http://www.thomann.de/gr/prod_bdb_AR_251274.html?image=2&sid=954c8cd2e4286e4e31473f0b596ac5cb

http://www.thomann.de/gr/prod_bdb_AR_251274.html?image=3&sid=954c8cd2e4286e4e31473f0b596ac5cb

 

πολύ λιτό φαίνεται πάντως

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου