Προς το περιεχόμενο

Προβλημα συνεχών restart στα windows 7


kuxvibes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

ο μονος τροπος να ηχογραφεις και να κανεις μουσικη χωρις ΑΠΟΛΥΤΩΣ κανενα...crash ειναι να χρησιμοποιεις ΑΥΤΟ ;D

 

 

Studer-2.jpg

 

My UTMOST RESPECT.... :P 8)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα,πριν 2 χρόνια είχα δώσει...(άστο καλύτερα μην πω και προκαλέσω στην Ελλάδα του Δ.Ν.Τ...),ένα πολύ καλό ποσό για να πάρω ένα P.C. (πλέον,ανατριχιάζω μόνο που λέω αυτή τη λέξη... :-X ;D).Για να μη στα πολυλογώ,κόντεψα να πάθω νευρικό κλονισμό,μέχρι που το...εκ(windows)παραθύρωσα,πήρα ένα Μac και ξαναέγινα άνθρωπος...(αλήθεια σου λέω!Ξαναφύτρωσαν τα δάχτυλά μου,5 στο καθε χερι,τα μαλλιά μου,περπατάω ξανά με τα δύο,δεν μου τρέχουν τα σάλια,τα μάτια μου επανήλθαν στη σωστή θέση του κεφαλιού,κτλ. κτλ. ;D)

 

P.S. Η ειρωνεία είναι,οτί το πρώτο μου... P.C. (πτου,πτου,πτου... :-X),ενα original IBM 286 στα...8(!!!)MHz,με το ΘΡΥΛΙΚΟ κουμπάκι του TURBO που το pushαρε στα 16MHz(!!!!!! :o),δουλεύει μια χαρά!!!(στο τσακίρ κέφι το βάζω...ΜΠΡΟΣ και παίζω ARKANOID... ;D ;D ;D)

 

ΑΝΑΘΕΜΑ που δεν το είχα πάρει απόφαση να πάρω Apple νωρίτερα(μια δεκαετία νωρίτερα για να είμαι ακριβής...) και ταλαιπωριόμουν  τόσο καιρό... :'(

 

Αλλά όπως είπα δεν ήμουν άνθρωπος τότε... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

 

......www.apple.com   ::)  

 

(φρέσκα μήλααα,έλα εδώ τα καλά φρέσκα μήλααα,φρέσκα μήλααα λέω...έλα κόσμε πάρε.....κτλ. κτλ. .... 8) )

 

Παρακαλώ πολύ να κοπεί το hi-jacking με άσχετες απαντήσεις. Αν δεν έχετε να προσθέσετε στο θέμα μπορείτε απλά να περιμένετε για το επόμενο ή απλούστερα να ξεκινήσετε δικό σας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ πολύ να κοπεί το hi-jacking με άσχετες απαντήσεις. Αν δεν έχετε να προσθέσετε στο θέμα μπορείτε απλά να περιμένετε για το επόμενο ή απλούστερα να ξεκινήσετε δικό σας.

 

Fair enough...Ας σβηστεί το post μου.Δεν είχα πρόθεση να κάνω hi-jackin,ούτε τίποτα παρόμοιο.Απλά δεν τρέφω κανένα σεβασμό για τα P.C. ;D Συγνώμη αν προκάλεσα αναστάτωση. :)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου