Προς το περιεχόμενο

Τι κραταει ο hammett?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω μια απορεια εβλεπα ενα video απο live Metallica και παρατηρισα οτι ο hammett ειχε κατι ασπρο σαν λουρακι περασνενο στο δεξι του χερι(αυτο που βασταει την πενα)εχετε μηπως καμια ιδεα τι ειναι αυτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιας μορφής στήριξη για τα δάχτυλα ή την παλάμη είναι, δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ να το συγκεκριμένο αλλά είναι όπως ο μπασκετμπολίστας έχει το περικάρπιο ενα πράγμα ή ο ντράμμερ στα δάχτυλα για να είναι πιο άκαμπτα χωρίς να σφίγγεται ο ίδιος.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ ο τίτλος του θέματος μου θύμισε την επική διαφήμιση "τι κρατάει ο Ναπολέων;"  :P :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα το κολησω στο ποδι θα γινω ποδοσφαιρισταρας?!

 

Μπορεί. Πιο πιθανό το βλέπω να γίνεις κατευθείαν μαύρη ζώνη στο καράτε. Δοκίμασε και πόσταρε φωτό και κλιψ  :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω διαβασει συνεντευξη του και λεει οτι οταν κανει palm muting , δηλαδη ολη την ωρα, επειδη κραταει και με τον συγκεκριμενο τροπο την πενα πολλες φορες εβρισκε στις χορδες κηλιδες αιματος και κοιταζε το χερι του και εβλεπε να τον εχουν σκισει οι ατιμες οι χορδες στην παλαμη του !

Γιαυτο και βαζει ταινια για να μην ειναι το χερι του πετσοκομμενο.Επισης λεει οτι τον βοηθαει στην ταχυτητα επειδη δεν βαζει δυναμη να κραταει στην συγκεκριμενη σταση το χερι του

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου