Προς το περιεχόμενο

Soundborg - Κατεβάστε το Demo μας δωρεάν!


Marshallist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Η μπάντα μου μόλις ολοκλήρωσε το πρώτο τις Demo. Είμαστε οι Soundborg απο Θεσσαλονίκη και παίζουμε instrumental rock.

 

Εδώ http://www.sendspace.com/file/jd0ghs μπορείτε να κατεβάσετε το demo free. Αν έχετε κάποια σχόλια εννοείται πως εκφράζεστε ελεύθερα :)

 

To demo ηχογραφήθηκε στο σπίτι με ελάχιστα μέσα αλλά κάναμε ότι μπορούσαμε με όσες γνώσεις είχαμε :)

 

Ελπίζουμε να σας αρέσει!

 

Kώστας - Soundborg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το άκουσα και μου άρεσε ιδιαιτέρως.

Η έλλειψη φωνητικών ξενίζει λίγο (να υποθέσω έγινε επειδή ξενερώσατε με τους τραγουδιστές ή για άλλο λόγο; ;D), αλλά δεν χαλάει το αποτέλεσμα καθόλου. Πολύ καλοπαιγμένα όλα, θα ήταν ωραίο αν υπήρχε και αρκετό παιχνίδι με τα υπόλοιπα όργανα, μιας και αυτό που άκουσα είναι εντελώς κιθαριστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το άκουσα και μου άρεσε ιδιαιτέρως.

Η έλλειψη φωνητικών ξενίζει λίγο (να υποθέσω έγινε επειδή ξενερώσατε με τους τραγουδιστές ή για άλλο λόγο; ;D), αλλά δεν χαλάει το αποτέλεσμα καθόλου. Πολύ καλοπαιγμένα όλα, θα ήταν ωραίο αν υπήρχε και αρκετό παιχνίδι με τα υπόλοιπα όργανα, μιας και αυτό που άκουσα είναι εντελώς κιθαριστικό.

 

Σ'ευχαριστούμε πολύ :)

 

Ναι το γεγονός πως το κεφάλαιο τραγουδιστής ειναι ασ τα να πάνε παίζει ρόλο αλλα ο βασικός λόγος είναι πως έτσι βγαίνει η μουσική :) Σ'ευχαριστώ πολύ που το ακουσες προσεκτικά! Το παιχνίδι με τα όργανα θα θέλαμε κι εμείς να γίνεται περισσότερο και το προσπαθούμε με τον καιρό καθώς δένουμε σαν συγκρότημα.

 

Κωστας (Soundborg)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια παιδιά πολύ καλή δουλεια.

 

Ηχητικά μου φανηκε παρα πολυ καλο, αλλα γενικά ειμαι ευκολος σε αυτο το κομματι της μουσικης :)

 

Εχει μερικές πολυ ωραιες ιδέες, και καποιες κοινοτυπιες (αλλα αυτες τις κανουμε ΟΛΟΙ, απλα τις επισημαίνουμε στους αλλους για να αλληλοβοηθιομαστε :D ). Αλλά γενικά είναι μια πολύ ωραια προταση για instrumental rock.

 

Καλοδουλεμενες κιθαρες και ωραια παιγμενα τυμπανα και μπασο. Μπραβο σας. Ευχομαι τα καλυτερα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μένα τα συγχαρητήρια μου.Εύχομαι να ακούσω και φωνή στην επόμενη μουσική σας προσπάθεια.

Καλό μέλλον να έχετε!!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

 

Σας ευχαριστούμε ολους για τα καλά σας λόγια! Και πάνω απ όλα για την ειλικρίνειά σας! Τα σχόλια σας λένε πως πραγματικά το ακούσατε.

 

Ένα ευχαριστώ για κάθε δευτερόλεπτο που αφιερώσατε ακούγοντας το Demo μας!

 

φιλικά,

Κωστας (Soundborg)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ευχαριστούμε όλους όσους κατεβασαν το Demo μας! Οσοι ενδιαφέρεστε για επικοινωνία στείλτε ένα ΠΜ :)

 

Έλπιζουμε να σας δούμε και να μας δείτε σε κάποιο Live!

 

Κωστας (Soundborg)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου