Προς το περιεχόμενο

επιστροφη προιντων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας

ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις τι  παιζει οταν επιστρεφεις προιοντα για τα οποια εχεις πληρωσει με αντικαταβολη. εκανα μια παραγγελια απο μιουζικστορ και μου εβαλαν ενα πεταλακι παραπανω και θελω να το γυρισω πισω. δεν εχω λαβει ακομα τα πραγματα αλλα τα περιμενω μες στην βδομαδα.

 

ευχαριτω

 

 

με ups ερχονται

tube tube tube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

γεια σας

ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις τι  παιζει ...

 

Γιατί δεν ρωτάς στο musicstore? Εμείς καμια πενιά το πολύ πολύ να παίζουμε. Δεν ξέρουμε απο τέτοια (με λεφτά, κάρτες κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Θα σε καθοδηγήσει το κατάστημα για το τι πρέπει να κάνεις. Ρώτησέ τους και θα σου πούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις τι  παιζει οταν επιστρεφεις προιοντα για τα οποια εχεις πληρωσει με αντικαταβολη. εκανα μια παραγγελια απο μιουζικστορ και μου εβαλαν ενα πεταλακι παραπανω και θελω να το γυρισω πισω. δεν εχω λαβει ακομα τα πραγματα αλλα τα περιμενω μες στην βδομαδα.

 

ευχαριτω

 

 

με ups ερχονται

 

παρε το 100 γιατι μαλλον βομβα θα ειναι .... τελος παρε το 11888 να σου δωσει το τηλ του μιουζικστορ οπου μπορει να σου δωσει την λυση  ...

musique non stop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωτησα αλλα δεν μου εχει απαντησει.. εψαξα και στο σαιτ και δεν αναφερει τι γινεται σε περιπτωση αντικαταβολης. απλως ηθελα να ξερω α εχει συμβει σε κανεναν κατι αναλογο

 

σγνωμη κι ολας

tube tube tube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόβλημα, θα πάρεις ένα τηλέφωνο τη Δευτέρα μετά τις 10 το πρωί και είσαι ΟΚ.

 

0049 221 925791702

 

Θα σου εξηγήσει ο υπάληλος πως θα γίνει η επιστροφή του προϊόντος και των χρημάτων.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου