Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με M-audio Fast Track MK 2


Theodore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά βοηθήστε γιατί χανόμαστε...Λοιπόν συνδέω την m-audio  Fast Track MK 2 στο λάπτοπ του φίλου μου έχοντας κατεβάσει τους τελευταίους drivers απο το site της M-audio για windows 7 64 bit...και έπειτα συνδέω την κάρτα μέσω RCA jacks (αφού μόνο RCA εξόδους διαθέτει η κάρτα) σε ενεργά ηχεία Logitech System Speakers Z323...ανοίγω και το NUENDO 4 κάνω τις απαραίτητες ρυθμίσεις ώστε να αναγνωρίσει το NUENDO την κάρτα...την αναγνωρίζει όλα κομπλέ....και στην τελική δε ακούγεται τίποτα...ευχαριστώ όσους απαντήσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου...δεν έχω ήχο στο nuendo...ενώ αναγνωρίζει την κάρτα....π.χ όταν συνδέω την κιθάρα στην είσοδο της κάρτας και παίζω δεν ακούω καθόλου ήχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Συγγνώμη για αυτή την μεγάλη καθυστέρηση, άλλα το ίντερνετ στην Ελλάδα γ@$%&ται...

 

Στο θέμα μας λοιπόν.

Πήγαινε devises --> VST Connections (F4) και στην δευτερη καρτέλα (Outputs) επέλεξε τις εξόδους της κάρτας σου!

 

Συγγνώμη και πάλι για την καθυστέρηση...

Ελπίζω να βοήθησα!!

 

Φιλικά, Φώτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου