Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με τους τίτλους στα νέα θέματα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα με συγχωρήσει ο Βασίλης που έκοψα την απάντησή του από το άλλο θέμα με το άρθρο, αλλά παρατηρώ τελευταία συνέχεια να ανοίγονται θέματα χωρίς τίτλο οπότε κάποιο πρόβλημα πρέπει να υπάρχει μιας και ένας δυο μου έχουν πει ότι είχαν βάλει σίγουρα τίτλο αλλά δε βγήκε όταν έκαναν την αποστολή θέματος.

 

Κάποιο bug ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με συγχωρήσει ο Βασίλης που έκοψα την απάντησή του από το άλλο θέμα με το άρθρο, αλλά παρατηρώ τελευταία συνέχεια να ανοίγονται θέματα χωρίς τίτλο οπότε κάποιο πρόβλημα πρέπει να υπάρχει μιας και ένας δυο μου έχουν πει ότι είχαν βάλει σίγουρα τίτλο αλλά δε βγήκε όταν έκαναν την αποστολή θέματος.

 

Κάποιο bug ?

 

Μου τυχε και μένα πριν μιά βδομάδα όταν άνοιξα καινούριο thread.Απ΄ότι κατάλαβα,με πάνω από ένα συγκεκριμένο αριθμό λέξεων/γραμμάτων,ο server "βγάζει μπουρμπουλήθρες"... :P

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, και γω έβαλα τίτλο στο θέμα που άνοιξα.

Δεν ξέρω τι συνέβη.. ::)

 

το διόρθωσα, αν είχες άλλο τίτλο στείλε μου να το φτιάξω :)

 

(γενικά για αυτό το ίσως bug, μπορείτε να ενημερώνετε με πμ κάποιον μοντ και να τα διορθώνουμε ΗΣΑΠ ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που απαντάω στο συγκεκριμένο θέμα του kostri, μου διαγράφει τον τίτλο και πρέπει να εισάγω κάτι.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου