Προς το περιεχόμενο

Piano + Orchestra (πρωτη αποπειρα)


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απιστευτη μουσικη απλα :o....γεματη συναισθημα.... Ετσι οπως το ακουγα μου ρθε στο μυαλο οτι θα μπορουσε να ναι soundrack καμιας υπερπαραγωγης ;D

Ain't nothing but the blues. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απιστευτη μουσικη απλα :o....γεματη συναισθημα.... Ετσι οπως το ακουγα μου ρθε στο μυαλο οτι θα μπορουσε να ναι soundrack καμιας υπερπαραγωγης ;D

 

ακριβώς αυτό!!! Χίλια μπράβο από μένα!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργησα να απαντησω λογο δουλειας.Ευχαριστω ολους για τα καλα λογια! :)

Καταλαβαινω οτι ειναι η πρωτη φορα που κανω κατι τετοιο .. πιστευω την επομενη θα βγει κατι καλυτερο και συνθετικα και εκτελεστικα.

 

Οσο για τον εξοπλισμο δεν ειναι κατι ιδιαιτερο True pianos και Edirol Orchestral.

 

@Nikolas τα βαζω σε zip για να μειωσω οσο πιο μπoρω το μεγεθος γιατι αλλιως δεν ολοκληρωνεται το ανεβασμα!(βγαζει σφαλμα οτι υπερβηκατε τον απαιτουμενο χρονο....)

 

:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης για οποιαδηποτε αλλαγη - ιδεα οποιος θελει ανεβαζω το midi. ;)

 

 

Με ξαναβαζεις σε πειρασμό να στο ξανακανω μπάχαλο... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ταξιδεψε η  μουσικη σου και πιστευω σαν απλος ακροατης μιας και δεν εχω μουσικες γνωσεις οτι αφορα την συνθεση δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο αντιστοιχα κοματια ακριβων παραγωγων.Οσο για την παραγωγη συμφωνα με τα μεσα που εχεις ειναι αξιοπρεπεστατη αν και προσωπικα δεν δινω και πολυ βαση στις παραγωγες.Πιστευω οποιοδηποτε κοματι εχει κατι να σου πει με μια παραγωγη του μετρίου και πανω θα στο πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου