Προς το περιεχόμενο

Ιστορικα συνθ


KOTS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο ειναι για εσας το πιο προσφατο "ιστορικο" συνθ απο την αρχη του 1990 το οποιο αξιζει καποιος να ψαξει σε μεταχιρισμενο?

 

KORG 01?

KORG T1?

YAMAHA SY77?

 

 

Εμενα αυτα τα 3 παντως..

 

Πειτε ομως και τις αποψεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶σε ρε Korgy. ¶κουσες Korg ...και μπήκες. :lol:

Να σε πώ...ena Korg Poly800 αγορασμένο δεκαετία '90 που το πουλάω πιάνεται;;; (τροποποιημένο πάντα) :lol: :lol:

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kawai K5000 synth or rack or workstation. Οπου το πετυχεται(χλομο το ειδα) παρτε το χαλαρα. Εχω ενα απο το 2003(Kawai Κ5000S) και ειναι το αγαπημενο μου synth(additive synthesis). Εαν βρητε το rack και δεν το θελετε, στειλτε κανα μηνυμα..... :lol:

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KORG Wavestation' date=' σε οποιοδήποτε μοντέλο (ΕΧ, AD, SR). Αρκεί κάποιος να μη μείνει στα preset.[/quote']

 

Πάνε βόλτα τα preset :wink:

 

Φοβερό εργαλείο ρε παιδιά......αρκεί να το μάθεις. Εγω ακόμα το ψάχνω και ολο και κάτι καινούργιο βρίσκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

KORG O1

ROLAND JV-1080

KORG WAVESTATION

 

Και αφού αναφέρθηκε το Μ1 καλό θα ήταν να ακούσεις το ENSONIQ TS-10. Ίδιο στυλ, αλλά καλύτερο, κατά τη γνώμη μου. Είναι η αμερικάνικη εκδοχή του, που στην ουσία σημαίνει ότι έχει περισσότερο όγκο.

 

Αυτα μου ερχονται προς το παρον στο μυαλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου