Προς το περιεχόμενο

omegamusic.co.uk


DamnQ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρήκες κάποιο προϊόν που δεν υπάρχει σε

www.thomann.de

www,musicstore.de

www.dv247.com

ή μήπως οι τιμές είναι τόσο καλύτερες,για να μην ακολουθήσεις την "πεπατημένη";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την υποψία πως δε στέλνουν εκτός Αγγλίας

http://www.omegamusic.co.uk/shop/music-shop/index.php?main_page=shippinginfo&zenid=4vp1t34nljtrh26js9e5j4b462

 

το διάβασα στα γρήγορα,βέβαια,αλλά δεν είδα κάτι για αποστολές δεμάτων εντός Ε.Ε.  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρήκα και στο rockpalace.com. αυτό το ξέρει κανένας;

Θα ήμουν αδιάκριτος,αν ρωτούσα τι ψάχνεις;

Όσο για την ερώτηση,όχι δεν το ξέρω το κατάστημα,αλλά εφόσον δέχεται πληρωμές μέσω paypal είσαι καλυμμένος,πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήμουν αδιάκριτος,αν ρωτούσα τι ψάχνεις;

Όσο για την ερώτηση,όχι δεν το ξέρω το κατάστημα,αλλά εφόσον δέχεται πληρωμές μέσω paypal είσαι καλυμμένος,πιστεύω.

 

Όχι δεν θα ήσουν αλλά δεν θα αποκαλύψω τα ύπουλα σχέδια μου μέχρι να κατακτήσω τον κόσμο. Πάντως από ότι βλέπω πρέπει να είναι αρκετά αξιόπιστο το rockpalace.com.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν θα ήσουν αλλά δεν θα αποκαλύψω τα ύπουλα σχέδια μου μέχρι να κατακτήσω τον κόσμο. Πάντως από ότι βλέπω πρέπει να είναι αρκετά αξιόπιστο το rockpalace.com.

 

 

Ντολμαδάκια φούρνου

 

Συστατικά

1 μέτρια μελιτζάνα φλάσκα

1 φλυτζάνι φρέσκα κρεμμυδάκια ψιλοκομμένα (μόνο το άσπρο μέρος)

2-4 σκελίδες σκόρδο ψιλικομμένες

2 κ. σούπας ρίγανη

2 κ. σούπας άνηθο, βασιλικό ή δύοσμο

2 κ. σούπας χυμό λεμονιού

3/4 φλυτζανιού ρύζι γλασέ ή καρολίνα

2 φλυτζάνια αποφλοιωμένες ντομάτες ψιολοκομμένες

1 φλυτζάνι τσαγιού ελαιόλαδο

300 γρ. κληματόφυλλα

 

 

Οδηγίες

Ξεφλουδίζουμε τη μελιτζάνα. Αφαιρούμε τους σπόρους, αν έχει, και την ψιλοκόβουμε.

Βάζουμε το ελαιόλαδο να κάψει και ρίχνουμε τη μελιτζάνα και τα φρέσκα κρεμμυδάκια. Τα ανακατεύουμε, ώσπου να απορροφήσουν το λάδι. Προσθέτουμε το λεμόνι, τη ρίγανη, τον άνηθο, το σκόρδο, αλατοπιπερώνουμε και τα ανακατεύουμε πολύ καλά. Κατόπιν προσθέτουμε 1 ποτήρι νερό και τα αφήνουμε να σιγοβράσουν, ώσπου να ψηθεί καλά η μελιτζάνα.

Βαζουμε το ρύζι και το αφήνουμε 5 λεπτά να ψηθεί.

Τυλίγουμε τα ντολμαδάκια και τα τοποθετούμε το ένα δίπλα στο άλλο και κάνοντας σειρές αν χρειαστεί και τα τοποθετούμε σε πυρέξ.

Περιχύνουμε τα ντολμαδάκια με την ντομάτα και πασπαλίζουμεμε λίγο ψιλοκομμένο βασιλικό ή δύοσμο. Προσθέτουμε 1/2 ποτήρι νερό και 2-3 κουταλιές της σούπας ελαιόλαδο και τα ψήνουμε στο φούρνο για 50 λεπτά περίπου.

Τα σκεπάζουμε με αλουμινόχαρτο για μην ξεραθούν.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν θα ήσουν αλλά δεν θα αποκαλύψω τα ύπουλα σχέδια μου μέχρι να κατακτήσω τον κόσμο. Πάντως από ότι βλέπω πρέπει να είναι αρκετά αξιόπιστο το rockpalace.com.

 

πλάκα μας κάνεις?

 

εισαι ο μεγαλος DammQ ?

 

συγνωμη που ρωτησαμε.....

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου