Προς το περιεχόμενο

Ηeart Attack - Fallin apart


heart_attack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε καλως τα παιδιααααααα. Αρχιζει ο Μαραθωνιος κυριες κ κυριοι, καθιστε αναπαυτικα στις καρεκλες σας κ μεινετε συντονισμενοι στο καναλι μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μήπως αντί να ψάχνετε φαντάσματα θα ήταν καλό να κάτσετε κάτω και να σκεφτείτε γιατί είπε - όποιος και να το είπε - αυτό που είπε;

 

Γιατί κάποιος - όποιος - μίλησε για ψαροκασέλες;

Γιατί κάποιος - όποιος - μίλησε για ντράμερ που παραπαίζει;

Έχει σημασία ο τρόπος ή το άτομο;

 

Εγώ δυστυχώς βλέπω ότι σας ενδιαφέρει περισσότερο να διορθώσετε τα σχόλια και τις εντυπώσεις παρά τα λάθη σας στο παίξιμο και την ηχογράφηση...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε καλως τα παιδιααααααα. Αρχιζει ο Μαραθωνιος κυριες κ κυριοι, καθιστε αναπαυτικα στις καρεκλες σας κ μεινετε συντονισμενοι στο καναλι μας...

Καλέ μου φίλε ότι είχα να πώ το είπα. Σου προτέινω κιόλας...

http://www.noiz.gr/index.php?topic=180798.msg497225;topicseen#new

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά το γραψα και πιο πριν,όταν μίλησα για background εννοούσα κάτι σαν "παίζω 3-5 χρόνια κιθάρα/drums η ότι άλλο και έχω jazz/rock ή λαικά ακούσματά".Δεν είχα τη απαίτηση να μιλήσει κάποιος επώνυμα ή να βάλει φωτογραφία του ή video όπως εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Παιδια, γιατι αναμασατε τα ιδια? η ουσια ειναι οτι οπως ο Γιωργος σας ειπε οτι καποια σχολια ηταν απαξιωτικα, οχι απλα συμβουλευτικα , κ τα ανεφερε ως 1,2,3. Απλα σαν ψαρακλες στο Νοιζ, θα θελαμε να μαθουμε το ποιον αυτων που εκαναν τα σχολια, για να ξερουμε κυριε jazemeister, εαν θα πρεπει να τα λαβουμε σοβαρα υπ οψιν η οχι. Γι αυτο ζητησαμε να μας πουν το ποιον του καθενος που ειπε. Γιατι οπως λεμε κ στο ποδοσφαιρο υπαρχουν πολλοι προπονητες του καναπεως ....

εεεε και?

 

Τελικά, μετά από μια βδομάδα κλείδωμα το 1ο ποστ ήταν του Γιώργου πάλι!

 

Κάποια στιγμή εσείς (σα μπάντα, σαν μονάδες, σαν άτομα, σαν οτιδήποτε) πρέπει να ξεπεράσετε ότι κάποιος σας την είπε με άσχημο τρόπο. Έχετε το δίκιο σας, αλλά όσο συνεχίζεται να αναμασάτε τα ίδια μόνοι σας.

 

ΥΓ1. Για εμένα, αν δεν ξέρετε, έχει από κάτω λίνκ, και ότι είναι το λέω κι όλας δεν έχω πρόβλημα.

 

ΥΓ2. Ράυ: Να αφήσεις τον παππού ήσυχο! Στην ηλικία του δε κάνει να λέει και πολλά! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά το γραψα και πιο πριν,όταν μίλησα για background εννοούσα κάτι σαν "παίζω 3-5 χρόνια κιθάρα/drums η ότι άλλο και έχω jazz/rock ή λαικά ακούσματά"

Ξεκίνησα τη κιθάρα το 1972 (στο ΩΔΕΙΟ παρακαλώ) και ακούω τα πάντα...μπορώ...?

Εσύ τώρα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έχεις τουλάχιστον 10 χρόνια - και χωρίς ωδείο... Αλλά εσένα σου αρέσουν οι Gibson οπότε εντάξει... Ποτέ δεν έμαθες πραγματική κιθάρα!!! :D :D :D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά εσένα σου αρέσουν οι Gibson οπότε εντάξει...

Μου αρέσουν ΟΛΕΣ οι κιθάρες. Απλά η Gibson είναι δώρο για τα εγγόνια μου! ;)

 

Ποτέ δεν έμαθες πραγματική κιθάρα!!! :D :D :D

Ευτυχώς, υπάρχει και το σαχλόφωνο ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά, μετά από μια βδομάδα κλείδωμα το 1ο ποστ ήταν του Γιώργου πάλι

 

Μα δεν αποκαλέσανε ατάλαντο και παλιοχαρακτήρα τον παππά της ενορίας ώστε να απαντήσει (εμένα και το γκρουπ μου χαρακτηρίσανε)

 

Ξεκίνησα τη κιθάρα το 1972 (στο ΩΔΕΙΟ παρακαλώ) και ακούω τα πάντα...μπορώ...?

Εσύ τώρα...

 

Αφού δε σου είναι αρκετό το όνομά μου,η φωτογραφία μου,τα video από live,τα ονόματα και των 2 γκρούπ στα οποία συμμετέχω,σου λέω λοιπόν ότι παρότι αυτοδίδακτος και με ηλικία σάφώς μικρότερη της δικής σου έχω κυκλοφορήσει cd με πωλήσεις άνω των 5000,συλλεκτικο 7" σε 1000 αντίτυπα (λογικά λογω ηλικίας ξέρεις τι είναι αυτό) κι 6-7 demo

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου