Προς το περιεχόμενο

Ηeart Attack - Fallin apart


heart_attack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

heart_attack...επιμένεις να κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις....

Καλώς ή κακώς, έλαβες κάποιες κριτικές για το κομμάτι σας. Το "απρεπές" για μένα είναι που ζητήσατε "πιστοποιητικά πρότερου βίου" για να μπορούμε να σας κρίνουμε...και εκεί, όσο και να χτυπιέσαι είστε ως άτομα?-μπάντα? λάθος....εγώ ΑΥΤΟ σχολίασα.

 

Σε καλο δρομο εισαι, ειναι η 1 σου ειλικρινης απαντηση κ χαιρομαι οτι εστω κ αργα το παραδεχτηκες. Αλλα οταν μας απαντανε με αστειακια κ ειρωνικα καλο θα ειναι να ξερουμε τι εχει κανει ο αλλος στο παρελθον , ετσι για να σχολιασουμε κ εμεις αναλογως η απ την αλλη να δουμε τι εκανα κ να τον παινεψουμε , γιατι το καλο πρεπει να λεγεται. Δυστυχως ομως εχουμε να κανουμε με το φαινομενο του Ελληνα ο οποιος παντα το παιζει ξερολας κ αφ υψηλου , κ το λαθος μας ηταν να το παραβλεψουμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μια υποσημείωση εδώ.

Όταν μπαίνει ένα κλιπ, αυτός που το ανεβάζει θέλω να πιστεύω το ανεβάζει για να ακούσει σχόλια για το πως να το βελτιώσει και όχι για να το προωθήσει.

 

Προσωπικά ΔΕΝ θα ανέβαζα κλιπ με τη λογική ότι είναι κάτι πρόχειρο και μη ολοκληρωμένο με ατέλειες που ακούω και ξέρω πως πρέπει να διορθωθούν.

 

Aκριβως αυτο θελαμε, να ακουσουμε σχολια κ οχι πω ρε μεγαλε εισαι παιχτουρας κλπ. Αλλα ακουσαμε κ κακεντρεχειες κ κακοπροαιρετα σχολια κ εκει ηταν η αφορμη να γινει ο πανικος. Γι αυτο καλο ειναι τα σχολια κ οι συμβουλες να γραφοντε εδω, κ οι λαλακιες και ειρωνιες στη παιδικη χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καλο δρομο εισαι, ειναι η 1 σου ειλικρινης απαντηση κ χαιρομαι οτι εστω κ αργα το παραδεχτηκες.

Δεν έκρινα (όπως μπορείς να δείς) τη μουσική σου...άλλοι καλύτεροι από εμένα το έκαναν και δεν το σεβάστηκες. Έκρινα τη γελοία σου απαίτηση...δηλ αν σου πώ ότι είμαι του ΩΔΕΙΟΥ θα με δείς με άλλο μάτι?

Κάπου έχεις χαθεί...πήγαινε στη σελίδα 3 ;) Είναι το πρώτο πράγμα που έγραψα

 

Αλλα οταν μας απαντανε με αστειακια κ ειρωνικα καλο θα ειναι να ξερουμε τι εχει κανει ο αλλος στο παρελθον

Το παρελθόν σου είναι σίγουρα φτωχότερο και από το δικό μου και από του Νέστωρα που σου απάντησε πρώτος γιατί σου ρίχνουμε εύκολα 20 (δημιουργικά) χρόνια...καλό είναι, με 18 μηνύματα να προσέχεις περισσότερο σε ποιούς απευθύνεσαι

 

Δυστυχως ομως εχουμε να κανουμε με το φαινομενο του Ελληνα ο οποιος παντα το παιζει ξερολας κ αφ υψηλου , κ το λαθος μας ηταν να το παραβλεψουμε .

Εσύ είσαι Τούρκος δηλ...ξεφεύγεις από τον κανόνα? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σε ένα ανοιχτό φόρουμ και από την στιγμή που εκθέτεις (και συνεπώς εκτίθεσαι) θα πρέπει να είσαι έτοιμος και για τα μεν και για τα δε.

 

Δεν διάβασες ή δεν κατάλαβες αυτά που σου είπε ο yiannis37 και το συνεχίζεις με ατάκες περί στρατού (που Παρασκευιάτικα από μόνο του μπορεί να ξεκινήσει ολόκληρο thread) και άλλα παρεξηγιάρικα.

 

Αλλά "ήρθα(με) στην παρέα σας, σας έφερα(με) κάτι μισοψημένο να φάτε, κρίντε από αυτό πόσο καλός μάγειρας είμαι αλλά πριν κρίνετε επισυνάψτε και βιογραφικό για να ξέρουμε ποιός μιλάει", ε, λίγο μακριά, την πάει τη βαλίτσα.

 

Τέλος πάντων, το γουστάρετε αυτό που κάνετε, keep on rocking or γουατέβα και αν σας κάνει όρεξη ξαναελάτε να τα π(ι)ούμε με κάτι πιο καλομαγειρεμένο ή όπως αλλιώς το θέλετε. Θέση έχουμε για όλους.

Σας αγαπώ (που λεγε και μια ψυχή παλαιόθεν)

120px-Tetragona_Maria_Aliferi_3.gif

 

Κατά τα άλλα νομίζω ότι το thread έκανε τον κύκλο του.

Τουλάχιστον για μένα.

Καλημέρα σας.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον χασατε λιγο τη μπαλα, αυτο που εννοουσα ειναι στους κακεντρεχεις κυριους που κανουν ειρωνικα σχολια κ κοροιδευτικα, ας μας δειξουν κ αυτοι τις δουλεις τους κ ας τις βαλουν στο ντακο για κριτικη αν τολμανε.  ΓΙατι πολλοι ειναι αυτοι που κ παιχταραδες ειναι, τους βγαζω το καπελο, αλλα παντα μενουν σε διασκευες η δεν κανουν κατι δικο τους επειδη ειναι ανικανοι κ απλα αντιγραφουν η φοβουντε τη κριτικη , αλλα κριτικαρουν καργα εδω μεσα. Κ με τα ποστ του καθενος εδω μεσα κερδιζεται ο σεβασμος? Αν εγω ειχα 5000 ποστ στη παιδικη χαρα τι θα πρεπε να ημουν? Απ οτι βλεπω ομως στη παιδικη χαρα προταγωνιστουν κ διαπρεπουν καποια ατομα της λογομαχιας εδω. Αρα η μουσικη σας αξια μπορει να μετραει κ να εμπνεει σεβασμο, η συμπεριφορα σας ομως ειναι ακριβως για τη παιδικη χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εvil, καλα θα κανεις να καθαρισεις το θεμα απο το καθαρα μουσικο κ το τρολαρισμα , διοτι αυτη η κουβεντα δυστυχως θα αναλωθει σε ατελειωτο τρολλαρισμα αν συνεχιστει. Κ παρακαλω να αφησεις κ τις κακες κριτικες στο θεμα επισης. Οσο για τα υπολοιπα, μπορεις να τα κανεις copy paste στη παιδικη χαρα, να συνεχισουμε εκει , διοτι θα σε πουν κ φασιστα αν τα διαγραψεις τελειως.

 

Eμπρος γλυκα μου Troll για τη παιδικη χαρα. Αστρο λαμπρο μας οδηγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως κοιταζωντας την πρωτη σελιδα, εγω κακεντρεχη σχολια δεν ειδα. Ηταν ολα, ασχετως του "υφους" υπο το οποιο διατυπωθηκαν, σχολια σχετικα με το ρυθμικο δεσιμο και την ποιοτητα της ηχογραφησης.

 

Αλλα οταν ακολουθει out of the blue, σαν πρωτο μηνυμα μαλιστα το εξης

 

Παιδιά δεκτά όλα τα σχόλια και η κριτική αλλα θα παρακαλούσα να γίνεται και μια αναφορά όσον αφορα το μουσικό background του καθενός καθώς εδώ δίνεται η δυνατότητα στον κάθε κομπλεξικό και αποτυχημένο να βγάλει το άχτι του...

 

δε βρισκω καθολου παραλογη την απαντηση του marathon. Και ναι, μου φαινεται και εμενα γελοιο να ζητας πιστοποιητικο απο καποιον που θελει να κανει καποιο σχολιο σε κομματι που εσυ προσεφερες για δημοσιο σχολιασμο.

 

Απο εκει και περα, περι του κομματιου τα βασικα ηδη γραφτηκαν: θελετε και αλλη δουλεια στο "δεσιμο" του ρυθμικου μερους και στην ενορχηστρωση του κομματιου ωστε να μην ακουγονται τα οργανα παραταιρα μεταξυ τους. Και μετα απο αυτο, μια ηχογραφηση προβας αρκετα αξιοπρεπη ωστε να μπορει να αντληθει καποια πιο εκτεταμενη κριτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

 

αυτό που εγώ κατάλαβα αγαπητέ είναι ότι, πολύ απλά, σπάστηκες από την αρνητική κριτική, και έκρινες σκόπιμο να επιτεθείς σε όσους την έκαναν, και από κει και πέρα τα πράγματα πήραν την κατηφόρα  ;)

 

 

ουδεμία σχέση έγω με τον Marathon ή την κλίκα του, και ως σήμερα δεν γνώριζα τι είναι το σαχλόφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου