Προς το περιεχόμενο

Ηeart Attack - Fallin apart


heart_attack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα οσο για τις κριτικες καλο ειναι να γινοντε οπως του yameth

Παιδιά δεκτά όλα τα σχόλια και η κριτική αλλα θα παρακαλούσα να γίνεται και μια αναφορά όσον αφορα το μουσικό background του καθενός καθώς εδώ δίνεται η δυνατότητα στον κάθε κομπλεξικό και αποτυχημένο να βγάλει το άχτι του...

Mου αρέσει που ακούτε τη κριτική του Yameth...συμφωνα με το "βιογραφικό" του (EUROVISION) ;D 8)....δεν θα έπρεπε να τον πέρνετε στα σοβαρά... ;)

 

Είναι Παρασκευή, και η τσουτσού μου, έχει κέφια... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eλπιζω ολα αυτα να τα λετε για τις προβες κ την ηχογραφηση προβας. Γιατι κατα τη γνωμη μου ειναι αδιανοητο να πας να κανεις ενα δισκο και να γραφεις ζωντανα ολα μαζι τα οργανα παιζοντας σε προβαδικο ...

 

Kαι ομως, ειναι κατι που κανουν παρα πολλες μπαντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι κατα τη γνωμη μου ειναι αδιανοητο να πας να κανεις ενα δισκο και να γραφεις ζωντανα ...

 

ακριβώς .. όπως το λες ... κατά τη γνώμη σου ....  ;D

αρκετές μεγάλες κυκλοφορίες - για διάφορους λόγους(βλ.feelin') - γράφονται λάιβ.... ;)

 

εντιτ -- με πρόλαβε ο όντις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλπιζω ολα αυτα να τα λετε για τις προβες κ την ηχογραφηση προβας. Γιατι κατα τη γνωμη μου ειναι αδιανοητο να πας να κανεις ενα δισκο και να γραφεις ζωντανα ολα μαζι τα οργανα παιζοντας σε προβαδικο ...

Οι ειδικοί μπορούν να με διορθώσουν αν κάνω λάθος (δεν με βοηθάει η μνήμη μου) αλλά νομίζω ότι πολλά τραγούδια της ιστορίας του ροκ έχουν γραφτεί με αυτό τον τρόπο στο παρελθόν.

 

εδιτ: Γερνάω και αργώ στο πληκτρολόγιο

Mου αρέσει που ακούτε τη κριτική του Yameth...συμφωνα με το "βιογραφικό" του (EUROVISION) ;D 8)....δεν θα έπρεπε να τον πέρνετε στα σοβαρά... ;)

Και όμως.... Τουναντίον.

Εξαρτάται από το είδος στο οποίο κάνεις κριτική. ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλπιζω ολα αυτα να τα λετε για τις προβες κ την ηχογραφηση προβας. Γιατι κατα τη γνωμη μου ειναι αδιανοητο να πας να κανεις ενα δισκο και να γραφεις ζωντανα ολα μαζι τα οργανα παιζοντας σε προβαδικο ...

 

Ενα απλο παραδειγμα:

 

http://www.youtube.com/view_play_list?p=B7355CF14B735BE8&playnext=1&v=MdIoQIelnHA

http://www.youtube.com/view_play_list?p=B7355CF14B735BE8&playnext=1&v=1hfPm-Pa8Lk

http://www.youtube.com/view_play_list?p=B7355CF14B735BE8&playnext=1&v=oidOj_d5ctk

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εξαρτάται από το είδος στο οποίο κάνεις κριτική. ;)

Άρα εγώ να το βουλώνω σιγά σιγά εεεε; :P

 

Πάντως κι εγώ το έχω ακούσει (και το έχω νιώσει) το ζήτημα με τη ζωντανή ηχογράφηση... Δεν είναι μούφα νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ειδικοί μπορούν να με διορθώσουν αν κάνω λάθος (δεν με βοηθάει η μνήμη μου) αλλά νομίζω ότι πολλά τραγούδια της ιστορίας του ροκ έχουν γραφτεί με αυτό τον τρόπο στο παρελθόν.

 

....Ως μη ειδικός μπορώ να το βεβαιώσω ….  ;D ;D

ειδικά κατά τα 60ς - 70ς ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 σελίδες και έχουμε ακόμα. Ανεβαίνουν οι Heart Attack στο Hit-parade. :D

;D... p.r.

Πάντως Νέστορα κι έμεις live ηχογραφούμε!  8)

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου