Προς το περιεχόμενο

Seven Steps to Heaven (M. Chrisoulakis Trio)


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως μου ξέφυγε αυτό;  ??? ???

 

Το ότι κάθε κομμάτι που ανεβαίνει από σας είναι κάθε φορά καλύτερο το αντιλαμβάνεται κάποιος από τα πρώτα δευτερόλεπτα. Καθαρός και ταυτόχρονα ζεστός ήχος. Σου είχα πει ότι το phrasing και σε άλλες δουλειές σας με είχε ενθουσιάσει, αλλά τώρα νομίζω ότι είναι στο peak.

 

Τιμή μου (και όλων μας πιστεύω) που μοιράστηκες τη μουσική σου με εμάς!

 

Μπράβο!!!! ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!

 

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου σχόλια Μάνο :). Περιμένω το επόμενό σου βιντεο σονγκ,

να είναι πιο εξτριμ  ;)(μην περιοριστείς μόνο στα πουκάμισα  8) :D :D :D :D :D :D

 

Τι να πώ τώρα!!! Και Miles ….και παιγμένο τέλεια….Εγώ το λέω ξεκάθαρα…ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ!!!!! Αν δεν το έβλεπα εδώ θα πίστευα ότι είναι από κανένα καταγώγιο (με την καλή έννοια) στο big apple!!!!!! ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ…κρίμα που δεν ήμουν εκεί ….να σας ακούω με τις ώρες…και να καπνίζω να καπνίζω…να καπνίζω (μέχρι να με συλλάβουν!!). Αυτό θα πει διασκέδαση με μουσική!!!

 

Να σαι καλά φίλε μου  :D.

Και συ καπνιστής ωχ. Και μεις καπνίζουμε σαν αράπηδες αλλά έχουμε βάλει στόχο να το κόψουμε και οι 3 παρέα το χειμώνα ::)

 

Αμαν!  :o Τι ήταν ετούτο;;;; Αμάν!!!!1!!!11!!one

 

Πολύ καλό! (ο ήχος του πιάνου πράγματι ξενίζει λίγο...). Κατά τα άλλα, και οι τρεις σας είστε υπέροχοι! Μπράβο ρε παιδιά, μπράβο σας!

 

Νικόλα ευχαριστούμε για τα καλά σου σχόλια  :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πάρα μα πάρα πολύ ωραία ατμόσφαιρα! :D Αυτό το έχω προσέξει σε όλες σας τις ηχογραφίσεις, μεταδίδουν μια ζεστασιά, κάτι που μόνο σε live  μπορεί να το ζήσει κανείς. Μακάρι να σας έβλεπα από κοντά κάποτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα μα πάρα πολύ ωραία ατμόσφαιρα! :D Αυτό το έχω προσέξει σε όλες σας τις ηχογραφίσεις, μεταδίδουν μια ζεστασιά, κάτι που μόνο σε live  μπορεί να το ζήσει κανείς. Μακάρι να σας έβλεπα από κοντά κάποτε!

 

  Να σαι καλά για τα ωραία σου λόγια :).Αυτή είναι η αίσθηση και της ζωντανής ηχογράφησης που στην προκειμένη περίπτωση είναι ηχογράφηση πρόβας .

Αύριο παίζουμε  ;)

http://www.noiz.gr/index.php?topic=180513.0

logoinv.thumb.jpg.93d4a70df6e55decc00bb1bbb59dfd06.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου