Προς το περιεχόμενο

DrumsCraft που θα τα βρω στην Ελλάδα????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστος αλλωστε τα τυμπανα πρεπει να τα ακουμε πριν τα αγορασουμε..παντως αν ειναι να παρεις γερμανικο πραμα κοιτα και αυτα,ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ τυμπανα για τα λεφτα τους (και οχι μονο)

 

http://www.thomann.de/gr/kirchhoff_atrium_5000_22schwarz.htm

Τα έχω τσεκάρει!το budget μου όμως δεν μπορεί να ξεπεράσει τα 650 ευρώ... :-[

Εάν δεν βρώ κατί θα καταφύγω στο να πάρω μόνο μια μπότα (θέλω max 20άρα)

και την προσθέσω στο σετ που ήδη έχω( Pearl Session custom 22"bass,10",12",14"floor)

Δεν έχω ιδέα για τη συγκεκριμμένη φίρμα .. αλλά ένα χάι εντ κιτ της σε τι τιμή είναι ...?

Αυτό που έιχα δει κάπου πριν κανα 2μηνο έκανε 500 ευρώ κ ήταν το κατώτερο μοντέλο της εταιρίας.Κ εγώ για το συγκεκριμένο ψάχνω! 8)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα οι Γερμανοι κατασκευαστες (πλην της SONOR) βγαζουν ωραια τυμπανα σε λογικη τιμη (η SONOR βγαζει ωραια τυμπανα αλλα ειναι ακριβα)

 

χμ...φτηνές σειρές σόνορ που παίζω σε προβάδικα τα βρίσκω πολύ καλά (ειδικά τα birch.. ;D)....

τώρα οι καλές σειρές όπως η DELITE .. νομίζω ότι οικονομικά είναι στα ίδια επίπεδα με αυτά των άλλων μεγάλων εταιριών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω τσεκάρει!το budget μου όμως δεν μπορεί να ξεπεράσει τα 650 ευρώ... :-[

Εάν δεν βρώ κατί θα καταφύγω στο να πάρω μόνο μια μπότα (θέλω max 20άρα)

και την προσθέσω στο σετ που ήδη έχω( Pearl Session custom 22"bass,10",12",14"floor)

χμ....μάλλον καλύτερα να ψάξεις για κάνα μεταχειρισμένο...με τα χρήματα που διαθέτεις είναι πολύ πιθανό να πάρεις ψιλοχάλια κιτ σε σχέση με τη περλ και να εκνευρίζεσαι.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου