Προς το περιεχόμενο

Gibson Traditional or Standard και musicstore


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολίγον εκτός θέματος:

 

Λόγου χάρη,όλη η σειρά Line6 pod hd είναι φτηνότερη για online αγορά από το Νάκα σε σχέση με Thomann

 

 

φυσικά και δεν έχω σχέση με τα εν λόγω καταστήματα,που σε άλλα προϊόντα αγγίζουν τιμές φαρμακείου,αλλά τα θετικά είναι καλό να λέγονται

 

Δεν ξέρω σε ποιά ΄προϊόντα αναφέρεσαι, πάντως, όταν έψαχνα τιμές για μια ηλεκτρονική drums DTXpress IV στα μαγαζιά του εξωτερικού δεν βρήκα σε σχέση με τον Νάκα καμιά αξιοπρόσεκτη διαφορά. Σε κάποιες περιπτώσεις τα έξοδα αποστολής έκαναν την αγορά από το εξωτερικό πιο ακριβή σε σχέση με την αγορά από εδώ. Σ'αυτό, εάν κανείς συνυπολογίσει και την δυνατότητα δοκιμής του προϊόντος ή και την δυνατότητα να τα "χώσεις" σε κάποιον face to face σε περίπτωση "αστοχίας" προϊόντος, νομίζω ότι κάνει ακόμα πιο ελκυστική την αγορά από εδώ. Sorry αν είναι off topic τα ανωτέρω  :o

 

Κeep on bluesing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν ξέρω σε ποιά ΄προϊόντα αναφέρεσαι...

thomann:line6 hd 500...519€, hd400...419€,hd300...319€,m13...539€,m9...419€     

nakas........................483€,............399€............306€..........443€.......353€

και άλλα.

Αντιθέτως,σε προϊόντα,όπως πχ τα μπάσα της Yamaha,η διαφορά στην τιμή είναι σαφώς υπέρ του Thomann.

Οπότε,το συμπέρασμα,για μένα,είναι να ψάχνω πριν αγοράζω,χωρίς να σνομπάρω τα ελληνικά καταστήματα,θεωρώντας τα a priori ακριβότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου! :D Εχω δει και εγώ αυτές τις τιμές, μιά και είμαι κάτοχος μιας Μ13 από το εν λόγω μαγαζί. Η απορία μου έγκειτο στο ποιά προϊόντα του Νάκα βρίσκονται φθηνότερα έξω, μια και, όπως είπα, παλαιότερα που έψαχνα τιμές για ηλεκτρονική drums YAMAHA, οι τιμές του Νάκα με τους έξω ήταν πάρα πολύ κοντά, που δεν δικαιολογούσε την παραγγελία από έξω. Thanks any way!

Κeep on bluesing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα επαναφέρω το θέμα καθώς η παραγγελια έγινε από το music store και έχω μια απορία αν γνωρίζετε να μου πείτε.όταν έρθει η κιθάρα μπορώ να την ανοίξω να δω αν είναι ok και μετά να δώσω τα χρήματα η πληρώνω ανοίγω και αν έχει κάτι μιλάω πάλι με τον έλληνα αντιπρόσωπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε με το καλο να σου ερθει και μεγεια η gibsoνια....(τελικα traditional?)Δυσκολο να περιμενει ο τυπος(κουριερ)τελευταια φορα εφευγε τρεχοντας και μου ελεγε θα τα πεις με τον Μαυριδη(απο musicstore) ;D ;D

Παντως ποτε δεν ειχα προβλημα με musicstore...

Αν κατι δεν σου αρεσει τους τηλεφωνεις και το στελνεις πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ωραιος ο Ελληνάρας .........αν μπορέσεις να ψησεις τον Courier ;)

 

πας ομως για το Plan B

 

 

ευχαριστώ γιάννη μάλλον θα βάλω τα δυνατά μου και βλέπουμε!

Αντε με το καλο να σου ερθει και μεγεια η gibsoνια....(τελικα traditional?)

τελικα πήγα για την standard μόλις έρθει με το καλο θα ανεβάσω και φωτογραφίες!  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε BlackIce

με γειά και καλόπαιχτη

πήρα κι εγώ την δικιά μου standard τον Μάιο απο τον Θωμά

αν και δεν έχω παίξει με Traditional, σε διαβεβαιώ πως το όργανο σπέρνει!! ;D

και άσε τους φεντεράκηδες να χτυπιούνται

με το που θα ανοίξεις το πακέτο θα αρχίσει το πανηγύρι

για τα μάτια την μύτη (θα με θυμηθείς!!) τα χέρια και τα αυτιά ;D ;D ;D

μοναδική στιγμή

καλώς να σου'ρθει!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου