Προς το περιεχόμενο

Gibson Traditional or Standard και musicstore


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά το τηλέφωνο του musicstore είναι το 49 221 925791 η 702 στο τέλος?.  γιατί παίρνω από εχτές και μιλαει (το mail είναι αυτό [email protected]) αν ναι περιπου σε ποσες μερες απανταει συνηθως?  ??? ???

 

00 49.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

απο Αγγλια θα σου ερθει πολυ πιο φτηνα...........

 

Δεν νομιζω....το dv247 π.χ εχει πολυ καλα τις fender,αλλα τις gibson τις ``βαραει``λιγο....(παραπανω απο thomann,musicstore)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα βαζουν μυαλο οι Ελληνες σιγα σιγα....Αν και στις κιθαρες δυσκολα θα βρεις τιμες thomann...Τα πεταλια Αθηνα τα βρισκω φτηνοτερα απο thomann 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο ενα χρονο που ειχα αγορασει μια ακουστικη 440 ευρω απο το musicstore ειχα παρει τηλεφωνο κατευθιαν τον Μαυριδη για να την παραγγειλω

Και μου ειχε κανει εκπτωση γυρω στα 15 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο ενα χρονο που ειχα αγορασει μια ακουστικη 440 ευρω απο το musicstore ειχα παρει τηλεφωνο κατευθιαν τον Μαυριδη για να την παραγγειλω

Και μου ειχε κανει εκπτωση γυρω στα 15 ευρω

 

3% εκπτωση κάνει ο Μαυρίδης αλλά τρως μια εβδομαδα στο κεφάλι με τα παρε δώσε στα mail και να τσεκάρεις και να εγκρίνεις τα τιμολόγια, να τον βρεις κλπ κλπ

το εκανα κανα δυό φορες αλλά πλέον με ενδιαφέρει περισσότερο να ερθει συντομα το προιον παρα να γλιτώσω 9-10€

 

α ξέχασα...δεν κάνει εκπτωση σε ολα...πχ δεν κανει εκπτωση σε προιον fender

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τελευταια το εχω ριξει στις αγγελιες ΝΟΙΖ ;D....

Μακραν οι καλυτερες τιμες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολίγον εκτός θέματος:

 

Γενικα βαζουν μυαλο οι Ελληνες σιγα σιγα....]

 

Λόγου χάρη,όλη η σειρά Line6 pod hd είναι φτηνότερη για online αγορά από το Νάκα σε σχέση με Thomann

 

 

φυσικά και δεν έχω σχέση με τα εν λόγω καταστήματα,που σε άλλα προϊόντα αγγίζουν τιμές φαρμακείου,αλλά τα θετικά είναι καλό να λέγονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου