Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια σε σχέση με με διοργανωση συναυλίας....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλημέρα...

 

Τώρα που ανοίγουν σιγα-σιγά οι μέρες, και αρχίζει να ζεσταίνεται το κοκκαλάκι μας...Είπαμε με έναν φίλο μου, μπάς και προσπαθήσουμε να κάνουμε καμιά συναυλιούλα...Καλα μην φανταστείτε τρελα πράγματα...

 

Ακούστε τι σκεφτόμαστε..Λέμε να παίξουμε στο πάρκο της Ν.Κηφισιάς (...αν έχει κανείς ακουστά...)...Κυρίως για χαβαλέ...Τα τραγούδια που θέλουμε να παίξουμε τα έχουμε βγάλει... Εχω βρεί και 3 φίλους μου που κάνουν juggling, και μάλλον θα παρουσιάσουν και αυτοί κάτι τρελο πάλι....

 

Το αλλά όμως είναι, αν χρειαζόμαστε τπτ χαρτιά και αδειες απο τον δήμο για να γίνει αυτο..

 

Αν ξέρει κανείς κάτι...Ας το πεί..

 

Thanx...

 

================================

Αν θέλει κανείς να μάθει περισσότερα για το juggling (ζογγλερικά) στην ελλάδα...Ας μπεί στο http://www.ajc.gr...Είναι μια πολύ καλή προσπάθεια για την ανάδειξη της ασχολείας τους.....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο θα ειναι να πας να ρωτησεις το δημαρχειο για κατι τετοιο γιατι μπορει

καποιοι ενοχλημενοι να καλεσουν τιποτα cops και βλεπω προβλημα μετα και να στην χαλασουν την φαση.

αμα στο επιτρεψουν απο το δημαρχειο μετα κανε οτι γουσταρεις δεν σου λεει κανεις τιποτα...

 

ενημερωσε με οποτε το οργανωσετε γουσταρω την φαση :wink:

 

Γιωργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Guru

Κάθε δήμος έχει κάποιον υπύθυνο για τα πολιτιστικά...Συνήθως είναι ο αντιδήμαρχος με έναν οι δύο δημοτικούς υπαλλήλους που διεκπερεώνουν τα διαδικαστικά (και τα περί αστυνομίας)...Αναζήτησέ τους στο δημαρχείο κλείσε ένα ραντεβού με κάποιον από αυτούς και τα υπόλοιπα (αν και εφόσον κρίνουν ενδιαφέρουσα την πρότασή σου, που θα την βρουν μάλλον άμα είναι και τσαμπέ γι αυτούς) θα δρομολογηθούν εύκολα (ελπίζω) εν ευθέτω χρόνο...

Καλή επιτυχία

 

ΥΓ. Προσπάθησε να παρουσιάσεις σωστά την πρόταση (και γραπτά) ώστε να σε αντιμετωπίσουν σοβαρά...Τώρα αν πριν έχεις κάνει κάποια επαφή και με κάποιον πολιτιστικό σύλλογο της περιοχής ακόμα καλύτερα...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα παίζαμε στην ανθοκομική αλλά δεν είχαμε προετοιμαστεί σωστα...Θα παίξει η παρέα μου όμως...

 

Thanx npap ίσως μου φανεί χρήσιμο στο μέλλον...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα παίζαμε στην ανθοκομική αλλά δεν είχαμε προετοιμαστεί σωστα...Θα παίξει η παρέα μου όμως...

 

Thanx npap ίσως μου φανεί χρήσιμο στο μέλλον...

 

 

NemΟΟΟ αν κατσει αλλο τετοιο σκηνικό σφυρα μου ενα pm.

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Το επαναφέρω αυτό το topic στην επιφανεια θέλοντας να ρωτήσω κάτι ακόμα...

 

Επειδή αν τελικά γίνει αυτό το πολυπόθητο live τα λεφτά θα τα βάλουμε εμείς γίνεται να μου πείτε περίπου τι μηχανήματα θα χρειαστούν και πόσο περίπου θα κοστίσουν για να τα ενοικιάσουμε?

 

Θα πρέπει να ανφέρω ότι ο χώρος δεν θα έχει σκηνή ή μπορεί να έχει στο ύψος της σκηνής του Rodeo φανταστείτε....

 

Thanx εκ των προτέρων...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου