Προς το περιεχόμενο

Γιατί κάνουμε γριμάτσες όταν παίζουμε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες αργότερα...
  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

1)φυσικά και κανω.

2)κουνάω τη γλώσσα μου μέσα στο στόμα μου και την κολάω στο εσωτερικό των "μαγούλων"(δεν ξερω, λεγεται έτσι? :P) ή αφήνω το στόμα μου ανοιχτο

3)ασυναίσθητα δυστυχώς...

4)flea φυσικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα και κανω,οπως οι περισοτεροι  αλλωστε ;D διαφορες γελοιες γκριματσες,με την γλωσσα,σφιξιμο των χειλιων κλπ κλπ;D

ε τι να κανουμε μεσα στην πορωση !!!

γινεται σχεδον παντα ασυναισθητα,και καμια φορα που τραβαω βιντεο και τα βλεπω μετα πεθαινω στα γελια ;D ;D ;D

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

1) Ναι κάνω κ εγώ  ;D

2) Έχω διάφορα στυλ:

-στα ρυθμικά απαραιτήτως κουνάω το κεφάλι στο ρυθμό αντί να χτυπάω το πόδι ενώ έχω σουφρωμένα φρύδια. ειδικά στο ρεφραίν το κούνημα γίνεται εντονότερο, και γενικά όπου χτυπάω δυνατότερα, σαν το κεφάλι να χτυπάει τις χορδές

-όταν είναι κάτι δύσκολο για μένα να παίξω και "αγχώνομαι" να μου βγεί μέχρι το τέλος παίρνω μία βαθιά ανάσα στην αρχή του, την κρατάω και είμαι "σφιγμένος". Αυτό άλλος μου το είπε ότι το κάνω και μάλιστα νόμιζε ότι είναι τεχνική που βοηθάει να παίζεις καλύτερα (όπως οι αναπνοές στον αθλητισμό)! Ελπίζω να μην ξεχαστώ καμία φορά να αναπνεύσω και μείνω εκεί  ::)

-Κλασσική γκριμάτσα "κάνε όσες περισσότερες ρυτίδες μπορείς" που εντείνεται αναλογικά όσο ανεβαίνουμε στα τάστα. Μετά το 12 ανοίγει και το στόμα κάπως έτσι  ;D Ταυτόχρονα σιγοτραγουδάω και τις νότες

-ΠΑΝΤΑ όταν παίζω, δεν μπορώ να επικοινωνώ με άλλους. Μου μιλάνε, τους κοιτάω αλλά δεν επικοινωνώ με το περιβάλλον

3) δεν ξέρω αλλά όταν βλέπω τον εαυτό μου σε βίντεο γελάω πολύ  :D

4)bb-king for ever!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

μερακλωμα/προσπαθουμε να πιασουμε τις συχνοτητες των τραγουδιωνε(οχι στη οκταβα μας).

Και στο φιναλε τι ειναι πιο περιεργο? Μαλλον να ΜΗ κανουμε γκριματσες(σα κατι φονιαδες στο γκρουπ του ΘΕΟΥ!!! J Cash ;D ;D)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερακλωμα/προσπαθουμε να πιασουμε τις συχνοτητες των τραγουδιωνε(οχι στη οκταβα μας).

Και στο φιναλε τι ειναι πιο περιεργο? Μαλλον να ΜΗ κανουμε γκριματσες(σα κατι φονιαδες στο γκρουπ του ΘΕΟΥ!!! J Cash ;D ;D)

 

+10000

'Οντως αυτός ο Cash πολύ ανέκφραστος. Είπαμε να μην είναι Χέντριξ αλλά όχι και έτσι! Λες και έχει παλούκι στον κ#@$, με το συμπάθειο.

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου