Προς το περιεχόμενο

Γιατί κάνουμε γριμάτσες όταν παίζουμε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πιστευω πωσ ολοι κανουμε λιγο πολυ εγω νομιζα οτι δεν εκανα μεχρι που πριν απο ενα μηνα ειδα σε DVD ενα LIVE που ειχαμε κανει αφιστετα παιδεσ επερνα στα Riff μια φατσα λεσ κε μου ειχαν σκοτοσει την μανα κ καλπαζα το αλογο να να παρω το κεφαλι του φονια κ ολα αφτα σαν να κρατουσα με το ζορι μι κλανια διαστασεων εκρηξησ πρηνικησ βομβασ!!!!α καλα στα σολο το wah wah τι παιζει τι δεν παιζει ενα και το αυτο το κανω ολη την ωρα με το στομα το ιδιο κε τα vibraτα εκει σφιγγω την φατσα λεσ κ αμολαω την κλανια που ειχα πριν  :oops:  :oops:  :oops:  :roll:

 

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΒΓΩ ΜΕ ΚΡΑΝΟΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ!!!! :oops:  8)

 

;D  ;D  :D  ;D  :D

 

 

1) Όχι

 

ε όλο και κάτι σου ξεφεύγει και σένα !

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

1) Ναι, αν και τις εχω περιορισει, γιατι ηταν γελοιες ;D

2) Γλυφω τα χειλια σα να εχουν μελι πανω, και κανω και περιεργα με τα φρυδια :P

3) ΕΝΤΕΛΩΣ ασυναισθητα.

4) Dave Murray. Δεν ειναι διασημος γι'αυτο, αλλα μ'αρεσουν. (βλεπε σολο Sign Of The Cross απο το rock in rio)

 

Dave-murray.jpg

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και καμιά φορά σουφρώνω τα χείλια λες και θέλω να δώσω φιλί!!! \

 

Αυτο ακριβως, για πολλη ωρα ομως, με επίπονα αποτελέσματα :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω όταν παίζω, δαγκώνω το κάτω χείλος!!

 

και εγώ τώρα τελευταία άρχισα να το κάνω αυτό (είμαι σε καλό δρόμο ? χαχαχα).

νομίζω είναι τρόπος έκφρασης οι γκριμάτσες και γίνονται κάποια στιγμή απ όλους, ακόμα και

απ τους ποιο ανέκφραστους (σαν και μένα  :P) και πολλές φορές χωρίς να το καταλαβαίνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Εχμ...και ΠΟΙΟΣ δεν κανει?  8)

2)Το κλασσικο του wah το κανουν ολοι και οποιος πει οτι δεν το κανει ψευδεται ασυστολα  :P εγω δαγκωνω χειλια και παιρνω και ενα περιεργο υφος το οποιο δεν ξερω πως ακριβως να το περιγραψω...ειναι σαν να εχω σεληνιαστει και καπως χαζοχαρουμενο συγχρονως... :o

3)Τελειως ασυναισθητα....επισης ο ρυθμος σε συνεπαιρνει!!!!

4) Vai, KK Downing, Yngwie

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γκριμάτσες και οι κινήσεις μου θυμίζουν τα είδωλά μου, ασυναίσθητα, όμως... Νομίζω ότι ισχύει για όλους αυτό: Όταν βλέπεις ένα βίντεο με τον Χ μουσικό, σου περνάει υποσεινήδητα η κίνησή του, ειδικά αν τον γουστάρεις πολύ... Δυστυχώς έχω πάρει από SRV (πολλή ασΚήμια, ρε γαμώτο), και μια γλώσσα έξω, στο πλάι (αυτό δεν ξέρω από που είναι κλεμμένο)... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη κανω ενα βλακειες με τα χειλη μου (τα δαγκωνω, βγαζω την γλωσσα και αλλα τετοια αστεια) βρηκα την λυση...

μασαω τσιχλα και δεν κανω γκριματσες....  ;)  ;D

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου