Προς το περιεχόμενο

BlackStar Ht-1 ή .....


gadget

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήρθε και η κιθαρα (μετά απο αναμονή κανα μήνα)και μπορώ να πω οτι τώρα νιώθω ολοκληρωμένος σαν άνθρωπος (τουλάχιστον μέχρι να πάρω την ίδια σε custom).Είναι απλά υπέροχη! Ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες την βοήθεια και τα πάντα και μάλλον θα τα ξαναπούμε σύντομα μίας και μαζεύω λεφτά για ένα καλύτερο distortion πετάλι και (τελικά το rampage όσο περισσότερο το χρησιμοποιώ τόσο περισσότερο με απογοητεύει)!

Στα έλεγα εγώ και δεν με άκουγες...

Τέλος πάντων δεν είναι αργά για να επανορθώσεις....

Έχω πάθει πλάκα(πήρα το P1 & το R1)  με αυτή την εταιρεία τα φέρνει o Thomann και με 100€ θα σκίζεις....

Πάρε ένα μάτι....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Όντως πολύ καλό το δείγμα... όπως όμως πολυ καλά δείγματα έχω δεί(youtube) απο vox big ben, vox satchurator, digitech hardwired sc-2,behringer vt911 ένα boss...(δεν θυμάμαι πιό αλλά  ήταν πολύ μεταλοκατάσταση) .. τεσπά αλλό θέμα μελλοντικό γιατί τώρα δεν έχει μέινει σάλιο... άσε που πρεπει να αλλάξω και αμάξι κάποια στιγμή

 

ΥΓ.: Να μήν το αδικώ τελείως το rampage, έχω βγάλει κανα δυό καλούς ήχους... για την ώρα βολεύομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και η κιθαρα (μετά απο αναμονή κανα μήνα)

δε λες πάλι καλά που πρόλαβες? κάθε φορά που τη βάζει ο thomann γίνεται ανάρπαστη!

 

τελικά η ταστιέρα είναι rosewood ή ebony? περιμένουμε φωτός!

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rosewood  η τοστιέρα! (μικρο το κακο...πολυ μικρο) η κιθάρα είναι απίστευτη..ειδικά σε σχεση με την jackson που είχα μεχρι τώρα. Για φώτος το απόγευμα...κανα δυο, αφου είναι λαϊκή απαίτηση! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την λαργησα λίγο αλλα να τη... διστυχώς είναι απο κινητό και οχι το καύτερο δειγμα αλλα... το λίγο χρόνο που έχω προτιμώ να την παιζω παίζω  ;) παρα να την φωτογραφίζω.... όταν βγεί φωτογράφος απο μέσα και βγάλω καμια που να αξίζει θα την ανεβάσω... αυτά!

25012011036.thumb.jpg.728ceeb2fe8b9daa865e4947effcd51b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου